Young Leosia

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Young Leosia wspiera dziewczynki! Przekazuje organizacji 50 tysięcy złotych

2021-12-22 15:50

Young Leosia szturmem zdobyła listy przebojów. W ciągu roku jej piosenki stały się hitami, a EP-ka Hulanki została jedną z najpopularniejszych płyt roku. Raperka jednak nie obrasta w piórka i zamierza wspierać inne kobiety, które są na początku swojej drogi. Young Leosia przekazuje na ten cel swoje wynagrodzenie za koncert na Torwarze!

Wygląda na to, że świąteczny duch udzielił się już polskim muzykom. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Quebonafide odwiedził szkołę podstawową i rozdał jej uczniom podpisane płyty.

Teraz mamy kolejnego newsa, który rozgrzewa serca. Young Leosia zdecydowała, że przekaże swoje wynagrodzenie z pierwszego koncertu na Torwarze organizacji, która wspiera rozwój dziewczynek!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Young Leosia przekazała 50 tysięcy na wsparcie dziewczynek

Od wielu lat na scenie rapowej dominują mężczyźni. Chociaż pojawiają się ciekawe ksywki, na razie trudno mówić o odwróceniu tych proporcji. Jedną z najciekawszych postaci tego roku jest Young Leosia. DJ-ka szturmem podbiła nie tylko listy przebojów, ale przede wszystkim serca słuchaczy. Jej EP-ka Hulanki okazała się strzałem w dziesiątkę!

W efekcie Young Leosia zagrała swój pierwszy duży koncert na Torwarze.

Postawa godna podziwu!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że po pierwszym albumie - w zasadzie Epce wyprzedam tyle koncertów, na czele z tak dużym obiektem jak Torwar. Niektórzy raperzy pracują na to całe życie - mi udało się to w rok. Nie stałam się z tego powodu próżna i nie biorę swoich przyszłych sukcesów za pewnik, wiem że dalej muszę bardzo ciężko pracować. Dlatego jestem wdzięczna za to co mam dzisiaj, a to co będzie jutro przyjmuję z pokorą.

Napisała na Instagramie.

Raperka ocenia moment, w którym się znalazła. Chce też być inspiracją i realnym wsparciem dla dziewczyn, które dopiero zaczynają swoją drogę.

Young Leosia przekazuje swoje wynagrodzenie za koncert organizacji wspierającej rozwój dziewczynek!

We współpracy z partnerem mojej trasy @cccshoesbags i @sprandi.official stworzyliśmy kampanię, która zwraca uwagę na tak ważną kwestię jak edukowanie i utwierdzanie dziewczyn w tym, że mogą, a przede wszystkim potrafią osiągnąć to o czym marzą. Aby stało się to możliwe zdecydowałam, że moje wynagrodzenie za jutrzejszy koncert CCC przekazuje w kwocie 50 000 zł na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska (@inspiringirlspolska), których misją jest inspirowanie dziewczynek do osiągania wielkich celów. Od zawsze staram się być przykładem kobiety, która radzi sobie w tym „męskim” świecie nie gorzej niż jej koledzy. Czuję, że to co robię jest słuszne i potrzebne.