You Can Dance: Roksana Węgiel prowadzącą program! Jaka będzie jej rola?

2021-07-20 15:52 mm
Roksana Węgiel
Autor: wbf

Roksana Węgiel w kolejnej ważnej roli! Już tej jesieni Roxie pojawi się na ekranie TVP jako współprowadząca nowy program You Can Dance - nowa generacja. Wiadomo już, na czym dokładnie polegać będzie rola młodej artystki. Zobaczcie szczegóły!

Roksana Węgiel nie zwalnia tempa! Po udanych występach w programie Dance Dance Dance Roxie pojawi się w kolejnym tanecznym show TVP. Tym razem jednak nie jako uczestniczka, a w roli prowadzącej!

A właściwie współprowadzącej, bo przecież program You Can Dance - nowa generacja ma już jedną prowadzącą.

Roksana Węgiel w You Can Dance

Fani Roxie Węgiel zacierają ręce, bo już za kilka tygodni piosenkarka pojawi się na antenie Telewizji Polskiej w nowym programie tanecznym. Roksana Węgiel została właśnie współprowadzącą show You Can Dance - nowa generacja.

Roksana Węgiel poprowadzi program You can dance - nowa generacja u boku dobrze znanej widzom TVP Idy Nowakowskiej. O tym, że to właśnie Gwiazda Pytania na śniadanie będzie główną gospodynią nowego tanecznego show, producenci informowali już klika tygodni temu.

Roxie Węgiel ma już za sobą debiut w You Can Dance - nowa generacja. Jak donoszą media, Roksana pojawiła się już na Akademii.

Roksana Węgiel jako prowadząca You Can Dance - nowa generacja to chyba świetny wybór, bo przecież w programie swoje taneczne talenty prezentować będą uczestnicy w wieku od 8 do 13 lat. Przypomnijmy, że właśnie w wieku 13 lat Roxie Węgiel wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids. Był to rok 2018.

W styczniu 2021 roku Roksana Węgiel skończyła 16 lat.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE