Xawery Ż. zatrzymany przez policję. Media donoszą o narkotykach

2021-10-19 17:20 es
Xawery Ż.
Autor: WBF

To nie jest najchlubniejszy dzień dla gwiazd polskiego show-biznesu. Najpierw zarzuty usłyszał wokalista Michał W., a teraz dowiadujemy się, że zatrzymany został Xawery Ż. Według doniesień mediów znany reżyser miał mieć przy sobie marihuanę. Co więcej, miał prowadzić pod wpływem środków odurzających...

Dziś sporo się wydarzyło w Polskim show-biznesie. Wygląda na to, że gwiazdy również łamią prawo! Co więcej - grozi im za to odpowiedzialność... Dowiedzieliśmy się, że Michał W. usłyszał zarzuty za zawyżanie swoich zarobków w celu otrzymania wyższego kredytu. Michał Wiśniewski wydal oświadczenie, zapewniając, że jest niewinny.

Tymczasem inny gwiazdor nie komentuje dzisiejszych doniesień na swój temat. Znany reżyser, Xawery Ż. został zatrzymany!

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Reżyser Xawery Ż. zatrzymany przez policję

Informacje przekazał portal Super Express. Poinformował, że znany reżyser Xawery Ż. został zatrzymany 15 października na terenie warszawskiego Wawra. Z ustaleń tabloidu dowiadujemy się, że miał przy sobie ponad gram marihuany. Napisano również, że trwa ustalanie, czy Xawery Ż. prowadził samochód pod wpływem środka odurzającego.

Jeśli okaże się, że reżyser prowadził pod wpływem, jego kariera może zawisnąć na włosku. A szkoda, ponieważ ma na koncie sporo sukcesów - Mowa ptaków, Wojna polsko-ruska czy Diagnoza to tylko niektóre z produkcji, za którymi stoi Xawery Ż.

Sprawa jest tym poważniejsza, że zatrzymany ma już na koncie poważny wypadek. 15 maja 1993 roku, wracając z Łodzi do Warszawy, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Zginęła wtedy jadąca z nim Barbara Kosmal. Córka Barbary Brylskiej miała zaledwie 20 lat...

Xawery Ż. wyszedł z wypadku jedynie z drobnymi ranami. Jednak jak sam mówił, wyrzuty sumienia ma do tej pory.

Zobacz też:

NAJNOWSZE