Ex Kylie Jenner aresztowany! Tyga pobił swoją byłą dziewczynę?!

2021-10-14 18:50 es
Tyga
Autor: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Niepokojące wieści dotarły do nas zza oceanu. Były chłopak Kylie Jenner pobił swoją ex partnerkę?! Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Tyga został już aresztowany. O sytuacji opinię publiczną poinformowała Camaryn Swanson, to ją miał pobić raper.

Z Hollywood docierają do nas niepokojące wieści. Były chłopak Kylie Jenner został aresztowany! Tyga jest oskarżany przez byłą dziewczynę o pobicie. W emocjonalnym wpisie na Instagramie Camaryn Swanson pokazała podbite oko. Teraz sprawę wyjaśnia policja.

Tyga pobił ex dziewczynę?

Zgodnie z doniesieniami zza oceanu, Tyga została aresztowana we wtorek rano. Raper jest oskarżany o przemoc domową. Z oficjalnych komunikatów dowiadujemy się, że Tyga sam zgłosił się do hollywoodzkiej komendy LAPD. Jego kaucja została ustalona na 50 000 dolarów.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Wszystko zaczęło się po tym, jak jego ex dziewczyna - Camaryn Swanson, udostępniła na Instagramie serię swoich zdjęć z podbitym okiem.

Znęcano się nade mną emocjonalnie, psychicznie i fizycznie i już tego nie ukrywam.

Napisała celebrytka.

W kolejnych postach kwestionowała doniesienia TMZ, według których pojawiła się w domu rapera o 3 nad ranem, zachowując się agresywnie i krzycząc.

@tmz_tv nie pojawiłam się „krzycząca” ani nieproszona. Kiedy próbowałam odejść, fizycznie zaatakował i nie pozwolił mi odejść godzinami. Jestem tak zawstydzona i wstyd mi, że musiało do tego dojść, ale muszę się bronić.

Dodała.

Zobacz też:

NAJNOWSZE