Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Występ Edyty Górniak wywołał oburzenie. "Chciała się upodobnić do Dody"

2023-05-28 12:37

Edyta Górniak ponownie zaśpiewała w Sopocie. Artystka była jedną z gwiazd sobotnich koncertów, które odbyły się w ramach wydarzenia Polsat SuperHit Festiwal 2023. Jej występ znów nie przeszedł bez echa i wywołał ogromne poruszenie w sieci. Fani są rozczarowani!

Polsat SuperHit Festiwal to wielkie muzyczne widowisko, na którym możemy podziwiać wielu popularnych wykonawców i usłyszeć największe przeboje ostatnich miesięcy, a nawet lat! W tym roku nie brakowało gwiazd, bo na scenie zaprezentowali się m.in. Tribbs, Agnieszka Chylińska, Doda, bryska, Sara James, Maryla Rodowicz, Michał Szpak, a także T.Love, Kaśka Sochacka, czy Paweł Domagała. Nie zabrakło również Edyty Górniak, o której ostatnio jest bardzo głośno. Piosenkarka zaskoczyła nie tylko lateksową kreacją i przemówieniem, ale przede wszystkim repertuarem. Wielu słuchaczy nie ukrywało zdziwienia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: DODA o reality-show z Edytą Górniak! Zobaczymy gwiazdy razem na ekranie?

DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023

Edyta Górniak rozczarowała fanów? Wiadro hejtu wylało się w komentarzach

Słynna wokalistka ponownie wzięła udział w jednym z największych festiwali w Polsce i znowu jej występ nie przeszedł obojętnie obok słuchaczy. Podczas tegorocznego SuperHit Festiwal 2023 artystka wygłosiła emocjonalne przemówienie na temat swojego rozwodu sprzed lat, by później zaśpiewać dwa wielkie przeboje. I tutaj pojawiło się wielkie rozczarowanie wśród fanów. Edyta Górniak postanowiła zrezygnować ze swoich największych hitów na rzecz coverów. Wykonała "I Will Survive" Glorii Haynor oraz "Hello" Lionela Richiego. Widzowie długo czekali na pojawienie się gwiazdy na scenie i wierzyli, że zaśpiewają z nią szlagiery z jej repertuaru. Tak się jednak nie stało, a w komentarzach aż zrobiło się czerwono! Niektórzy twierdzą, że swoim występem i kreacją chciała nawet upodobnić się do Dody. Oto, co można przeczytać w internecie:

Moim zdaniem bardzo chciała się upodobnić do Dody. Na dodatek wiecznie śpiewa nie swoje piosenki nie nagrywa nic swojego godnego uwagi. Żenada"

Tragedia, czy ona może śpiewać swoje piosenki na festiwalach czy to jest festiwal coverów. Takie przemówienie przed występem a później klops."

Jest beznadziejna! Jedynie co ma dobre w sobie to głos."

Covery... też mi gwiazda"

Jeszcze lata temu dałbym sobie wmówić że to Wielka gwiazda muzyki, dziś, to już jak dla mnie zapomniana piosenkarka, która nie śpiewa nic nowego."

Poniżej udostępniamy fragment z jej występu na tegorocznym festiwalu w Sopocie. Zgadzacie się z reakcją niektórych widzów? Pozytywnych komentarzy również nie brakuje i widać, że Edyta Górniak ciągle cieszy się zainteresowaniem całkiem sporej części publiczności.

Listen on Spreaker.