Wysokośc alimentów gwiazd to kosmos! Na dzieci płacą nawet 100 tysięcy miesięcznie

2019-08-25 7:00
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/EastNews

Jak wysokie alimenty płacą gwiazdy? Lepiej usiądźcie! Te kwoty mogą Was zwalić z nóg!

Alimenty gwiazd to śliski temat. Niektórzy celebryci się od nich wykręcają na wszelkie możliwe sposoby. Jednak szanujący się ludzie nie unikają odpowiedzialności za swoje czyny. Hotplota.pl sprawdza, jak wysokie alimenty płacą gwiazdy. Niektóre sławne dzieci za miesięczną kasę mogą sobie kupić dom!

Powiedzmy sobie to szczerze: dziecko to droga inwestycja. Zabawki, pieluszki, przedszkole, wizyty u lekarza... To wszystko kosztuje i to nie mało. Nic więc dziwnego, że w trakcie rozwodu rodzic próbuje wywalczyć, jak najwyższe alimenty dla swojego bąbelka.

Zabawa się zaczyna, gdy rodzicem jest osoba publiczna. A to często znaczy bogata. Kiedy rodzicowi hajs się zgadza, sąd ustanawia znacznie wyższe alimenty, niż w przypadku "zwykłego Kowalskiego". Wszak, kiedy celebryta zarabia miesięcznie na przykład milion dolarów, to przecież 1000 zielonych na dziecko byłoby kpiną. Tym bardziej że dzieci gwiazd mają zazwyczaj wygórowane potrzeby finansowe. Prywatne, super luksusowe przedszkola, wózki za kilkanaście tysięcy czy ubranka od znanych projektantów to przecież produkty pierwszej potrzeby!

Hotplota.pl sprawdziła, jakie alimenty zdaniem popularnych serwisów z plotkami płacą najbardziej znane gwiazdy. Zapnijcie pasy!

Alex Rodriguez

115,000 dolarów miesięcznie

Charlie Sheen

110,000 dolarów miesięcznie

Sean Combs

55,000 dolarów miesięcznie

Mel Gibson

20,000 dolarów miesięcznie

Britney Spears

20,000 dolarów miesięcznie

Tom Cruise

33,000 dolarów miesięcznie

Eddie Murphy

50,000 dolarów miesięcznie

Halle Berry

16,000 dolarów miesięcznie

NAJNOWSZE