Sofia Vergara

i

Autor: Invision/Invision/East News

Sofia Vergara wygrała w sądzie! Nick Loeb nie może użyć ich zamrożonych embrionów

2021-03-03 23:02

Kiedy Sofia Vergara i Nick Loeb byli parą, zdecydowali się na zamrożenie zapłodnionych jajeczek aktorki. Jednak później się rozstali. Teraz Nick Loeb próbuje użyć ich z surogatką, na co Sofia Vergara zdecydowanie się nie zgadza. Sąd stanął po jej stronie i zabronił Loebowi ich wykorzystywać.

Sofia Vergara i Nick Loeb byli parą. Zdecydowali się na zamrożenie embrionów, czyli zapłodnionych komórek jajowych. W ten sposób zabezpieczyli się przed upływem czasu. Gdyby chcieli mieć dziecko, mogliby skorzystać z embrionu i na przykład pomocy surogatki.

Jednak para rozstała się w 2014 roku. Obecnie Sofia Vergara jest żoną Joe Manganiello. Nick Loeb zamarzył o dziecku i chciał skorzystać z ich wspólnych embrionów. Aktorka stanowczo temu zaprotestowała i sprawa trafiła do sądu.

Sofia Vergara wygrywa - jej ex nie użyje ich embrionów

Gwiazda Modern Famili właśnie odniosła ogromne zwycięstwo w wieloletniej walce z byłym partnerem o zamrożone embriony. Nick Loeb nie będzie mógł ich wykorzystać, bez zgody aktorki. A coś nam mówi, że Sofia Vergara mu jej nie da...

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Nick Loeb walczył zaciekle o pozwolenie na doprowadzenie embrionów do porodu przy pomocy surogatki. Próbował przejąć nad nimi opiekę prawną, argumentując, że embriony powinny być uznawane za osoby mające prawa.

Sędzia jednak nie dał się przekonać i ogłosił, że umowa, którą Sofia Vergara i Nick Loeb podpisali z kliniką leczenia niepłodności w 2013 roku, pozostaje ważna. To znaczy, że na jakiekolwiek działania, potrzebna jest zgoda obojga.