Bartek Wasilewski

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@mamtalent_tvn Mam talent 2024

Talent show

Wygrał 300 tys. złotych w "Mam Talent". Jego mama boi się wyjść z domu

2024-05-21 11:02

W sieci zrobiło się gorąco po tym, jak młody raper wygrał w telewizyjnym talent show. Bartek Wasilewski skradł serca nie tylko jury, ale także widzów, którzy zdecydowali oddać na niego największą liczbę głosów. Popularność spadła nagle nie tylko na niego, ale także na jego mamę, która przyznała, że boi się wychodzić z domu. Powiedziała publicznie, czego dotyczą jej obawy.

W finale 15. edycji "Mam Talent" toczyła się zacięta walka pomiędzy Alicją Andrukajtis, która wraz ze swoim pupilem zaprezentowali czarujący dog dance, Filipem Drogosem, który skradł serca publiczności swoim niesamowitym występem pole dance, a Bartekiem Wasilewskim, który urzekł widzów swoim rapowym numerem. To właśnie Bartek mógł liczyć na największą liczbę głosów, a tym samym zgarnął główną wygraną - 300 tys. złotych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gdy zgłosił się do Mam Talent, matka myślała, że oszalał. Na co Bartek Wasilewski przeznaczy wygraną?

Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek

Bartek Wasilewski zrobił mamie niespodziankę

Bartek Wasilewski, choć ma zaledwie 14 lat już zdążył zaintrygować Polaków swoim talentem i muzyczną wrażliwością. Nastolatek jest pewien, że chce w dalszym ciągu rozwijać swoją karierę, wydać płytę i grać duże koncerty.

Co ciekawe, Bartek zgłosił się do programu w tajemnicy przed swoją mamą, która, gdy dowiedziała się, co zrobił jej syn, zaniemówiła.

Jak zadzwoniła do mnie Warszawa, to zaniemówiłam. Zaniemówiłam, a później, jak rozłączyłam, powiedziałam: Boże, dzieciaku, co ty narobiłeś? Ale i tak wspierałam syna, bo go kocham i rozmawiam z nim bardzo dużo i po prostu ufam mu. Widzę też, jak bardzo tego chciał

- powiedziała pani Iwona w rozmowie z Plejadą.

Pani Iwona boi się wyjść z domu

Mama Bartka nie ukrywa, że wygrana jej syna i cała sytuacja związana z nagłą popularnością są dla niej niesamowicie stresujące. Zupełnie nie była przygotowana na taki zwrot akcji w ich życiu.

Jesteśmy skromną rodziną. Bartek jest młody, młodzież inaczej to odbiera. Dla mnie to jest straszne, stresujące i cieszę się jego szczęściem, a zarazem obawiam się wyjść na ulicę. Muszę mieć oczy dookoła głowy, mam wrażenie, że każdy się na mnie patrzy. Zauważają mnie i gratulują mi. To dla mnie stresujące, ale też przysparza radości

- dodała Pani Iwona.

Jak zaczynał Bartek Wasilewski?

Bartek od najmłodszych lat interesował się muzyką. Już w wieku 7 lat zaczął pisać swoje pierwsze teksty, a gdy skończył 9 lat został zaproszony przez starszych kolegów do nagrania wspólnego kawałka. Co więcej, w 2022 roku, w płockim klubie Kino supportował Pezeta i Palucha. Został wówczas zaprezentowany publiczności, jako najmłodszy raper w Polsce.

Listen on Spreaker.