Aneta Glam

i

Autor: AKPA Aneta Glam na fotografii sprzed lat wygląda zupełnie inaczej

Gwiazdy

Wyciekło zdjęcie Anety Glam sprzed 20 lat. Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądała!

2024-03-15 17:24

Aneta Glam zasłynęła jako bohaterka "Żon Miami", który opowiadał o losach pięciu Polek mieszkających na Florydzie. Od jakiegoś czasu jest o niej znów głośno za sprawą konfliktu z Caroline Derpienski. Znany fotograf - Marcin Tyszka właśnie udostępnił archiwalne zdjęcie z 2008 roku, na którym możemy zobaczyć Glam. Jak się zmieniła celebrytka?

Aneta Glam w swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się kadrami ze swojego luksusowego życia. Bohaterka "Żon Miami" jest dumna z prowadzenia życia kobiety sukcesu, której znakomicie wiedzie się za oceanem. Od kilku tygodni wiedzie jednak zaciekłą batalię, która toczy się właśnie w mediach społecznościowych. Nie szczędzi sobie uszczypliwości z Caroline Derpienski, która przebojem wdarła się do polskiego show-biznesu ponad rok temu i zdążyła już sporo w nim namieszać. Glam nie jest jedynym wrogiem Derpienski, właśnie niedawno celebrytka pochwaliła się na Instagramie, że złożyła pozew sądowy przeciwko gigantowi spożywczemu oraz "jeszcze jednej osobie". Ostatnio Derpienski podpadł także Krzysztof Stanowski, który słynie z ujawniania ciemnych stron sukcesu polskich celebrytów.

Aneta Glam wychowywała się w biedzie, a dziś pławi się w luksusach. Kąpiel w szampanie to nie jedyna jej słabość!

Marcin Tyszka wrzucił zdjęcie z Anetą Glam. Nie do wiary, jak wtedy wyglądała!

Marcin Tyszka jest znanymi cenionym fotografem. Na koncie ma współprace z wieloma cenionymi gwiazdami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Widzowie mieli okazję poznać go bliżej jako jurora w programie "Top Model". Tyszka na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi pracami, ale często udostępnia także fotografie "zza kulis". Właśnie na swoim instagramowym profilu wrzucił zdjęcie z 2008 roku, na którym znalazł się także projektant mody Dawid Woliński oraz Aneta Glam.

Jak podkreślił fotograf, zdjęcia są bez filtrów i retuszu:

1 czy 2? Słonecznie czy drapieżnie ? Wraz z Dawidem Wolińskim zawsze mieliśmy nosa do odkrywania talentów. Rok 2008 St. Tropez z Anetą Glam bez filtrów bez retuszu. Lubicie moje wspominki… Chyba czas wydać książkę. Zgrywam stare zdjęcia w jedno miejsce a tam tyle niesamowitych wspomnień, historii, anegdot, romansów z czasów przed internetem. Uffff piękni byliśmy, ale teraz jeszcze piękniejsi - napisał.

Na fotografie entuzjastycznie zareagowała sama Aneta "Glam:Jezu, jaka pamiątka!!! Ja nie mam żadnych zdjęć z tamtych czasów, dopiero teraz to... Fajnie powspominać" - napisała celebrytka w komentarzu pod postem.

Jak podoba Wam się Aneta Glam w takie odsłonie?