Wpadka Miley Cyrus na Sylwestrze. Skąpa kreacja nie wytrzymała!

2022-01-01 10:15 mm
Miley Cyrus zaliczyła wpadkę na Sylwestrze
Autor: SplashNews.com/East News, twitter.com

Miley Cyrus zaliczyła wpadkę na swoim sylwestrowym koncercie w Miami. W trakcie wykonywania jednego z największych hitów strój gwiazdy pękł i odsłonił więcej, niż planowała artystka. Miley jednak ani na chwilę nie przerwała występu i zażartowała z wpadki zmieniając na poczekaniu słowa swojego hitu.

Sylwester już za nami, a wraz z nim wielkie sylwestrowe koncerty. W Polsce telewidzowie witali Nowy Rok 2022 przy dźwiękach artystów zaproszonych na dwie duże imprezy: Sylwester Marzeń w Zakopanem z TVP oraz Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu. 

>> HOT TEMAT: Sylwester. Ile zarobił Jason Derulo w Zakopanem?

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych jeden z największych sylwestrowych koncertów ostatniego dnia roku dała Miley Cyrus. Gwiazda przywitała Nowy Rok w Miami podczas wielkiego plenerowego show. Piosenkarka wykonała na scenie swoje największe hity i zachwycała fanów seksownymi kreacjami. W pewnym momencie jednak zaliczyła sporą wpadkę. Górna część kreacji Miley Cyrus nie wytrzymała, odsłaniając nieco więcej, niż planowała artystka.

Sonda
Gdzie witałeś Nowy Rok?

Wpadka Miley Cyrus na Sylwestrze w Miami

Wpadka Miley wydarzyła się w chwili, kiedy gwiazda kończyła śpiewać piosenkę "We Can't Stop" i rozpoczynała swój wielki hit "Party in the U.S.A.". Górna część stroju piosenkarki nie wytrzymała i tylko refleksowi Miley Cyrus zawdzięcza katastrofę; czując poluzowany stanik gwiazda w ostatniej chwili przytrzymała odpadającą od ciała część kreacji...

Na szczęście Miley jest chyba przyzwyczajona do tego typu sytuacji. Po chwili pojawiła się na scenie w czerwonej marynarce, a wpadkę skwitowała zmieniając na poczekaniu tekst piosenki.

Teraz zdecydowanie wszyscy na mnie patrzą

- zaśpiewała Miley Cyrus.

I tak jestem ubrana bardziej niż kiedykolwiek byłam na scenie

- żartowała dalej gwiazda zmieniając słowa piosenki. 

Zobaczcie wpadkę na filmach poniżej :)

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE