WOŚP 2023 - kiedy i gdzie? Jaki jest cel 31. edycji? [DATA, KONCERTY, CEL]

i

Autor: Akpa

WOŚP 2023 - ta aukcja przebiła wszystkie. Ten gest robi furorę!

2023-01-10 16:45

Andrzej Grabowski wcieli się w rolę gosposi i posprząta dom fana. Wszystko w szczytnym celu. Aktor wystawił na 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy usługę odkurzania mieszkania wraz z asystentem. Chętnych nie brakuje, a kwota robi ogromne wrażenie! Ile udało się zebrać do tej pory? Nie uwierzycie!

Aukcja Andrzeja Grabowskiego na WOŚP 2023 bije rekordy. Zebrana kwota jest imponująca, jednak to jeszcze nie koniec. Aktor zdecydował, że wesprze inicjatywę Jurka Owsiaka i wystawi na licytację dosyć nietypową usługę. Osoba, która wygra licytację, i tym samym przekaże określoną sumę na WOŚP, będzie mogła liczyć na odkurzanie domu przez Andrzeja Grabowskiego. Wielka Orkiestra Pomocy rokrocznie wspierana jest przez największe polskie gwiazdy, które wystawiają na aukcjach cenne pamiątki, puchary, ale również spotkania. 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia. W tym roku Jurek Owsiak postanowił, że WOŚP zagra zarówno dla małych jak i dużych. Tegoroczny finał jest poświęcony walce z sepsą.

31. Finał WOŚP 2023. Najciekawsze aukcje gwiazd przyciągają duże pieniądze

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Andrzej Grabowski - WOŚP

Andrzej Grabowski na WOŚP 2023 zdecydował się przekazać swoją pomoc w obowiązkach domowych. Aktor wcieli się w rolę gosposi.

Polecam siebie, jako Odkurzacz – Andrzej Grabowski

Na stronie aukcji możemy przeczytać, że aktor zjawi się na miejscu z gościem.

Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne. Cel jest szczytny, a to jedyna i niepowtarzalna okazja takiego spotkania, dlatego gorąco zachęcamy do licytowania

Kwota, którą udało się zebrać do tej pory przebiła już 11 tysięcy. Wiele wskazuje jednak na to, że suma może być zdecydowanie większa. Aukcja kończy się dopiero 12 lutego 2023. Proponowane miejsce realizacji aukcji to Warszawa bądź Kraków, jednak Andrzej Grabowski dla hojnego zwycięzcy przyjedzie do dowolnego miasta w Polsce.

WOŚP 2023 - kiedy? Jaki jest cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?