WOŚP 2022: Katarzyna Warnke wystawiła na aukcję swoje ZDJĘCIE TOPLESS!

2022-01-23 23:16 RD
Katarzyna Warnke
Autor: WBF

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra po raz trzydziesty. Jak zwykle do akcji włączają się gwiazdy. Tym razem na charytatywną aukcję Katarzyna Warnke postanowiła wystawić swoje… zdjęcie topless! Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 30 lat! Co roku Jurkowi Owsiakowi udaje się zebrać grube miliony złotych, które później przeznaczane są na pomoc polskiej służbie zdrowia. W tym roku pieniądze będą przeznaczane na ulepszanie oddziałów okulistyki w szpitalach w całym kraju. 

Co roku do WOŚP przyłączają się również znane osoby, które na charytatywne aukcje wystawiają przeróżne rzeczy, nie tylko materialne. Na przykład z wieloma aktorkami, aktorami, piosenkarkami czy piosenkarzami można się spotkać. Są też tacy, którzy na aukcję wystawiają ważne dla nich przedmioty. 

Wśród takich gwiazd, w tym roku, znalazła się aktorka, Katarzyna Warnke. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Aktorka postanowiła wystawić na aukcję swoje zdjęcie topless. Nie jest to jednak byle jakie zdjęcie. 

Jeśli ktoś chciałby wejść w posiadanie tego zdjęcia w rozmiarze A0, pić poranną kawkę zawieszając oko na moich plecach, patrzeć na otwarte drzwi i zrelaksowaną postać, jako na dobrą wróżbę na przyszłość (bo tak interpretuję ten akcik😉) … Hm… Jest taka możliwość😜 To zdjęcie z mojej sesji do Playboya - jednego z ostatnich numerów wydania polskiego. Kocham jego elegancję i nastrój beztroski. Tak chciałabym czuć się każdego dnia i tego życzę właśnie osobie, która wylicytuje to zdjęcie dla @fundacjawosp 🙋‍♀️❤️💋 ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE‼️‼️‼️ Fot. Hanna Barbes

Łączmy przyjemne z pożytecznym🍀

pisze aktorka w sieci. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE