Shawn Mendes zaliczył glebę na szlaku. Chciał zabłysnąć, szybko pożałował! [WIDEO]

2022-01-23 16:02 mm
Shawn Mendes przewrócił się na szlaku
Autor: Backgrid/East News, instagram.com / Shawn Mendes

Shawn Mendes pokazał na Instagramie, czym kończą się popisy przed kamerką. Piosenkarz chciał zabłysnąć prężąc do obiektywu muskuły, ale niespodziewanie poślizgnął się na kamieniach i otrzymał bolesną lekcję pokory. Zobaczcie wideo!

Shawn Mendes pochwalił się na Instagramie krótką relacji ze swojej wycieczki po wzgórzach w pobliżu Los Angeles. Piosenkarz wybrał się z przyjaciółmi na przechadzkę po szlaku z pięknym widokiem na panoramę metropolii. 

Kanadyjski artysta poprosił jednego z przyjaciół o zrobienie fotki i nakręcenie filmiku. Shawn wędrował bez koszulki, a kręcąc wideo chciał zaprezentować fanom swoje muskuły. Niestety szybko pożałował :) Napinając mięśnie do obiektywu piosenkarz zapomniał o ostrożnym stawianiu kroków na kamienistej ścieżce. Shawn Mendes poślizgnął się i przewrócił, co możecie zobaczyć na wrzuconym przez niego filmiku (żeby zobaczyć wideo przewińcie poniższy post w prawo).

Shawn Mendes rozstał się niedawno z Camilą Cabello. Para ogłosiła zakończenie związku w listopadzie 2021 roku. Jeśli wierzyć w doniesienia informatorów, to właśnie kanadyjski piosenkarz postanowił zerwać ze swoją dziewczyną. Camila Cabello miała początkowo być wściekła, ale podobno szybko uznała, że dalszy związek z Shawnem rzeczywiście nie ma przyszłości. 

Mimo rozstania Camila i Shawn zapewniają, że pozostali przyjaciółmi. Dawna para nadal wspólnie opiekuje się psem Tarzanem, którego sprawili sobie podczas kwarantanny w Miami.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE