Tak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Luksusowa willa robi wrażenie

i

Autor: AKPA

powrót do zdrowia

Wojciech Szczęsny jest już po operacji. Marina przekazała ważne informacje

2024-04-15 15:03

Wojciech Szczęsny doznał całkiem niedawno urazu nosa. Jak się okazało, jest już po operacji, a jego żona poinformowała o tym, jak się czuje. Bramkarz doznał kontuzji w trakcie meczu.

Pod koniec meczy Juventus FC z Torino FC doszło do sytuacji, w której Szczęsny został uderzony w twarz. W wyniku uderzenia doznał poważnej kontuzji nosa. Okazało się, że ma pękniętą kość nosową i wymaga operacji chirurgicznej. Bramkarz jest już po operacji. Jak się czuje?

Marina Łuczenko-Szczęsna w ciąży! Wojciech ponownie zostanie ojcem

Wojciech Szczęsny przeszedł operację nosa

Juventus FC wydał komunikat, w którym poinformował o tym, że zabieg Szczęsnego "udał się perfekcyjnie". Bramkarz opuścił już szpital i udał się na rekonwalescencję. Głos w sprawie jego stanu zdrowia zabrała Marina Łuczenko-Szczęsna. "Kochani, jakbyście się zastanawiali, jak tam z Wojtkiem, bo dużo osób pisze. (...) Wojtuś pokaż się, jak ty wyglądasz!" - mówiła na opublikowanym przez siebie wideo. Wojciech Szczęsny pokazał się w kamerze z opatrunkiem na nosie i uśmiechem od ucha do ucha. "No piękny! Mój Michael Jackson" - zaśmiała się Marina. Wszystko wskazuje na to, że legendarny bramkarz dochodzi do siebie i już niedługo zobaczymy go na boisku.

Tak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Luksusowa willa robi wrażenie

Wojciech Szczęsny jest już po operacji. Marina przekazała ważne informacje

i

Autor: Instagram - Marina Łuczenko

Marina Łuczenko-Szczęsna to gwiazda muzyki popularnej MaRina. MaRina jest piosenkarką, autorką tekstów i polsko-ukraińską aktorką. Urodziła się 3 lipca w 1989 roku w Winnicy w Ukrainie. Od 2013 roku związana jest z polskim reprezentantem i bramkarzem - Wojciechem Szczęsnym. Para wzięła ślub w 2016 roku. Ich syn - Liam - urodził się 30 czerwca 2018 roku.

Wojciech Szczęsny doczekał się własnego hymnu! Od tego nie da się uwolnić

Marina w ciąży! Wojciech Szczęsny ponownie zostanie ojcem