Marina Łuczenko w ciąży! Jej rodzina się powiększa!

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS

radosna nowina

Marina Łuczenko-Szczęsna w ciąży! Wojciech ponownie zostanie ojcem

2024-03-14 8:59

Marina opublikowała na swoim Instagramie niebywałą wiadomość! Pochwaliła się fanom, że jest w ciąży i niebawem rodzi. Dumny tata to nie kto inny, jak Wojciech Szczęsny. Fani oszaleli z zachwytu!

Marina i Wojciech Szczęsny spodziewają się dziecka!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny mają już synka. Teraz do ich rodziny dołączy kolejny potomek! Marina pochwaliła się na Instagramie, że jest w ciąży i niebawem rodzi. „Czekamy na Ciebie” - napisała Marina. Fani zasypali ją lawiną komentarzy. Nie zabrakło gratulacji. „Kochani gratulacje wspaniała wiadomość”, „Ogromne gratulacje dla Was Kochani!!!”, „Gratulacje”, „Dużo zdrówka dla was”, „Co za niespodzianka gratulacje”, „cudnie” - czytamy w komentarzach pod postem.

Marina Łuczenko podbiła niejedno męskie serce. Z kim spotykała się przed Wojtkiem Szczęsnym?

Marina Łuczenko-Szczęsna ujawnia: Piłkarze nie mogą uprawiać seksu przed meczami

Marina Łuczenko-Szczęsna to gwiazda muzyki popularnej MaRina. MaRina jest piosenkarką, autorką tekstów i polsko-ukraińską aktorką. Urodziła się 3 lipca w 1989 roku w Winnicy w Ukrainie. Od 2013 roku związana jest z polskim reprezentantem i bramkarzem - Wojciechem Szczęsnym. Para wzięła ślub w 2016 roku. Ich syn - Liam - urodził się 30 czerwca 2018 roku.

Listen on Spreaker.