Demi Lovato znów z nowym tatuażem. Symbolizuje jej "odrodzenie"

2019-12-27 9:13 kp
Demi Lovato
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Tuż przed nowym rokiem Demi Lovato po raz kolejny odwiedziła salon tatuażu. Gwiazda już wiele razy decydowała się na symboliczne tatuaże, które miały przypominać ważne momenty w jej życiu, jednak ten najnowszy jest naprawdę wyjątkowy. Zobaczcie, jak wygląda jej "odrodzenie"!

Wszyscy fani Demi Lovato doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudną wokalistka ma przeszłość. Przez lata Demi walczyła z uzależnieniem od narkotyków i gdy już wydawało się, że pokonała nałóg na dobre, w lipcu 2018 roku po przedawkowaniu podczas imprezy o mało nie straciła życia. Po wielu dniach w szpitalu gwiazda trafiła do ośrodka odwykowego, gdzie spędziła kolejne miesiące.

Teraz zapewnia, że jest czysta jak nigdy i prowadzi nowe życie. I właśnie to symbolizuje jej nowy tatuaż.

Nowy tatuaż Demi Lovato

Nowy tatuaż Demi Lovato wykonał znany artysta tatuażu Alessandro Capozzi. To on pokazał rysunek umieszczony na karku wokalistki na swoim profilu na Instagramie.

Stworzyliśmy razem ten rysunek, aby reprezentować odrodzenie ducha. Ciemne skrzydła reprezentują złe czasy, ich zanikanie jest tym, jak posuwała się do przodu. Światło z wnętrza reprezentuje wewnętrzną siłę niezbędną do zmiany, a gołębie, podciągając ją w górę, symbolizują zasięg wyższego stanu świadomości. Gratuluję inspirującej podróży Demi, zaszczycony, że mogłem to dla ciebie zrobić.

- czytamy.

Nowy tatuaż Demi Lovato rzeczywiście robi wrażenie. Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE