William i Kate otworzyli kanał na YouTube! "Musisz uważać, filmują wszystko"

2021-05-06 7:55 mm
Książę William i Kate Middleton
Autor: Rex Features/East News

Książę William i księżna Kate otworzyli własny kanał na YouTube! Decyzja zaskoczyła fanów następcy tronu i jego żony. Już pierwszy film zebrał w krótkim czasie wiele pozytywnych recenzji, a liczba subskrybentów kanału szybko rośnie. Jakie filmy zamieszczać będą na YouTube Kate i William? Fani będą zachwyceni, bo kanał monarchów ma być zupełnie inny niż to, co znamy z dotychczasowych oficjalnych publikacji rodziny królewskiej!

Książę William i Kate Middleton idą z duchem czasu! Do niedawna na oficjalnych kanałach książęcej pary bardzo rzadko pojawiały się nowe materiały, a jeśli już, były to tylko oficjalne komunikaty, materiały z uroczystości albo pozowane zdjęcia z okazji urodzin członków rodziny. To ma się jednak zmienić! Rodzina królewska chce być bardziej spontaniczna i bliższa poddanym. 

William i Kate zrobili właśnie pierwszy bardzo ważny krok: otworzyli oficjalny kanał na YouTube! Dodatkowo para bez zapowiedzi zmieniła nazwę swojego konta na Instagramie. Teraz zamiast "Kensington Royal" nazywa się "Duke and Duchess of Cambridge". Czyli znacznie przyjaźniej...

"Uważaj, co mówisz - filmują wszystko!"

Pierwszy nowy film, jaki pojawił się na youtubowym kanale Williama i Kate, nie jest długi, ale dobrze pokazuje, jakie materiały znajdziemy na nim w przyszłości. Wideo opublikowane z okazji premiery kanału Kate i Williama to krótka zapowiedź z miksem zakulisowych scen z życia książęcej pary.

Musisz uważać, co mówisz. Oni wszystko filmują

- mówi w pierwszej scenie William do nieco zestresowanej żony. Fragment nagrano przed jakimś oficjalnym wywiadem z książęcą parą.

W dalszej części filmiku widzimy inne urywki z przeróżnych wizyt Williama i Kate. Całość jest dynamicznie zmontowana i żywiołowa - i taki właśnie ma być podobno cały kanał Williama i Kate na YouTube.

Nic dziwnego, że fani pary przywitali go z dużym entuzjazmem.

Tego się nie spodziewałem - powodzenia kochani!

Witajcie na YouTube!

Czy będziecie grać w Minecrafta?

OMG! To świetna wiadomość

- to tylko wybrane komentarze pod pierwszym nowym filmem na kanale YouTube księcia Williama i Kate Middleton.

Dacie im suba?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Księżna Kate skończyła 39 lat. Zobaczcie, jak się zmieniała!

NAJNOWSZE