Książę William może być POWAŻNIE CHORY! TE DONIESIENIA ZANIEPOKOIŁY FANÓW!

2021-05-03 22:00 RD
Książę William i Kate Middleton
Autor: JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Fani rodziny królewskiej są zaniepokojeni. Chodzi o stan zdrowia księcia Williama. Ma to związek z jego przeszłością. O co chodzi? Czy książę William jest chory? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Książę William jest uwielbiany przez Brytyjczyków, ale nie tylko. Ma on fanów praktycznie na całym świecie. Ma to związek z jego stylem bycia, a także pracowitością. Wzorowo wywiązuje się on ze swoich obowiązków związanych z członkostwem w rodzinie królewskiej. Nic więc dziwnego, że każde doniesienie związane z księciem Williamem budzi ogromne emocje wśród internautów. 

Te ostatnie doniesienia mówią o tym, że książę Willilam może być poważnie chory. Skąd takie podejrzenia? Przeczytajcie więcej! 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Daily Mail na swoich łamach informuje, że u pilota z Royal Air Force, Zacha Stubbingsa, został zdiagnozowany nowotwór. Przyczyną jego powstania mogły być spaliny helikoptera Sea King. Latał nim również księżę William. Mężczyzna wygrał w sądzie. Ma również otrzymać odszkodowanie. 

Myśleli, że mam alergię od nowych mundurów z pracy, ale kiedy testy nic takiego nie wykazały, to zrobiliśmy badania krwi. (…) Nie miałem symptomów choroby, więc byłem w szoku, kiedy dowiedziałem się, że to rak. To taki typ nowotworu, który nigdy nie jest w remisji, ale może być aktywny albo nieaktywny (...) Wiedzieli, że spaliny z tego helikoptera są niebezpieczne i mogą doprowadzić do nowotworu. Mimo tego, rząd postanowił to zignorować. To skandal

powiedział Stubbings. 

Helikopter przestał latać w 2016 roku, a rząd twierdzi, że szczegółowe badania nie wykazały powiązania spalin z ryzykiem zagrożenia zdrowia. 

Brytyjscy dziennikarze i opinia publiczna drżą o zdrowie księcia Williama. Póki co nie ma jednak oficjalnych informacji dotyczących problemów zdrowotnych Williama. 

NAJNOWSZE