Wiktoria Gąsiewska prezentuje biust w cekinowym body. "Ale ogień"

2021-10-12 17:20 es
Wiktoria Gąsiewska
Autor: wbf

Dla większości osób Wiktoria Gąsiewska to przede wszystkim aktorka. Znana przede wszystkim z roli w popularnym serialu. Jednak celebrytka zajmuje się także modelingiem. Od czasu do czasu na jej Instagramie pojawiają się pikantne efekty sesji zdjęciowych. Zobaczcie, jak Wiktoria Gąsiewska pręży się w body z wielkim dekoltem.

Wiktoria Gąsiewska zyskała sporą popularność za sprawą roli w serialu Rodzinka.pl. W uwielbianej przez Polaków produkcji dorastała na oczach widzów. Teraz poza byciem aktorką, celebytka realizuje także inne projekty. Zdarza się jej poprowadzić event czy jako influencerka brać udział w kampaniach reklamowych.

Te często wymagają sesji zdjęciowych. A to coś, w czym Wiktoria Gąsiewska radzi sobie doskonale. Spójrzcie na najnowsze efekty jej pracy!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Wiktoria Gąsiewska kusi w cekinowym body

22-letnia Wiktoria Gąsiewska chętnie pokazuje, że nie jest już małą dziewczynką z serialu. Dlatego na Instagram chętnie wrzuca efekty bardziej pikantnych sesji zdjęciowych.

Właśnie do sieci trafiło zdjęcie, na którym Wiktoria Gąsiewska pozuje w czarnym, cekinowym body. Spójrzcie tylko na ten dekolt!

- Woow😍🙌 petarda 📸📸📸🤟

- Cudownie wyglądasz❤️🔥🔥🔥

- ale ogień 🔥

- Piiiiiękne!!!!

Zachwycali się obserwatorzy celebrytki.

Trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami!

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE