Wiktoria Gąsiewska pójdzie do szkoły aktorskiej? To pytanie ją irytuje

2021-09-29 18:50 es
Wiktoria Gąsiewska
Autor: wbf

Wiktoria Gąsiewska mimo młodego wieku może się pochwalić sporymi osiągnięciami zawodowymi. Rozpoznawalność przyniósł jej serial Rodzinka.pl. Natomiast artystycznie spełnia się na deskach teatru. Jednak coś wciąż spędza sen z powiek gwiazdy... To pytania o szkołę aktorską. Czy Wiktoria Gąsiewska zamierza się tam uczyć?

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda zyskała wielką popularność dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Szybko okazało się, że świetnie sprawdza się też jako modelka. Za sprawą sporej popularności na Instagramie Wiktoria Gąsiewska została również influencerką. Jej profil obserwuje milion osób!

Swoją pasję do aktorstwa Wiktoria Gąsiewska spełnia, nie tylko grając przed kamerą, ale także występując w teatrze.

Mimo tych osiągnięć wciąż musi rozprawiać się z tematem braku ukończenia szkoły aktorskiej. Czy Wiktoria Gąsiewska w ogóle zamierza do niej uczęszczać?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Wiktoria Gąsiewska pójdzie do szkoły aktorskiej?

To pytanie irytuje młodą gwiazdę. Wiktoria Gąsiewska już teraz ma na koncie niezły dorobek zawodowy. Mimo to 22-latka wciąż jest pytana o braki w edukacji w tej dziedzinie...

Cały czas czynnie pracuję, a jednak pytanie, czy wybieram się do szkoły aktorskiej, ciągle się pojawia. Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli, że każdy idzie swoim torem. Czy chciałabym pójść do szkoły aktorskiej? Owszem. Ostatnio włączyła mi się nawet taka lampka, że chciałabym zaznać życia studenckiego.

Mówiła Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z Faktem.

Czas na szkołę aktorską jeszcze nie nadszedł. Gwiazda wyjaśnia, że na razie ważniejsze są dla niej zobowiązania zawodowe i widzowie.

Na pierwszym roku nie można pracować i nigdzie grać. A dla mnie to trochę podcinanie skrzydeł. Za bardzo lubię wszystkich widzów, którzy oglądają mnie na ekranie i na deskach teatru.

Wyjaśnia.

Dobra decyzja?

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE