Wiktoria Gąsiewska zawdzięcza rolę w “Rodzince.pl” chłopakowi?

2021-10-05 7:24 RD
Wiktorka Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Wiktoria Gąsiewska największą popularność zyskała dzięki roli w serialu “Rodzinka.pl”. Czy zawdzięcza ją ona swojemu obecnemu chłopakowi, Adamowi Zdrójkowskiemu? Młody aktor ostatnio udzielił bardzo szczerego wywiadu… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek młodego pokolenia. Trampoliną do jej kariery bez wątpienia była rola w serialu “Rodzinka.pl”. Do tej pory jednak niewiele mówiło się o tym, w jaki sposób Wiktoria znalazła się na planie produkcji. Rąbka tajemnicy postanowił uchylić partner aktorki, Adam Zdrójkowski, który zresztą odgrywał jedną z głównych ról w hitowym serialu TVP. 

Tak wygląda pomnik Krzysztofa Krawczyka

Adam wyznał, że Wiktoria podobała mu się jeszcze przed jej wizytą na planie. 

Wiktoria podobała mi się od zawsze, więc nie stało się to na planie "Rodzinki.pl". Historia jest zupełnie inna, nie będę mówił, jak Wiktoria pojawiła się w "Rodzince" bo to wyszło też trochę ode mnie, bo zawsze mi się podobała, a akurat szukaliśmy dziewczyny dla mnie (...) Kiedy poczułem coś więcej? Myślę, że na Openerze w 2017 r. Czuję się pewnie, komfortowo w tej sytuacji w jakiej jestem. Nie mam takiego poczucia, że coś muszę. Jako młoda osoba wiem, że dużo rzeczy mam jeszcze przed sobą i nie chciałbym się zamykać na cały świat, ale jest mi bardzo dobrze i nie mam na co narzekać

powiedział młody aktor w rozmowie z dziennikarzami Plejady. 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?
NAJNOWSZE