Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała z ukochanym na ściance. Jasper Sołtysiewicz wyglądał na zakłopotanego

2022-12-07 14:32 Joanna Dembek
Wiktoria Gąsiewska
Autor: AKPA Wiktoria Gąsiewska na 30-leciu telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska już nie ukrywa swojego chłopaka! Z Jasperem Sołtysiewiczem wybrała się na 30-lecie Polsatu, gdzie razem pozowali na ściance. Para wymieniała czułe spojrzenia, a aktor wyglądał na nieco zakłopotanego.

Wiktoria Gąsiewska przez lata tworzyła związek z Adamem Zdrójkowskim i wszystko wskazywało na to, że układa im się wspaniale. Nieoczekiwanie wraz z końcem 2021 roku zakończyli relację. Spekulowano, że Gąsiewska umawia się z Wojtkiem Golą, który pewnego dnia podarował aktorce gigantyczny bukiet czerwonych róż. Teraz okazuje się, że młoda celebrytka zbliżyła się do kolegi z serialu Barwy szczęścia, a na 30-tych urodzinach Polsatu bawili się w swoim towarzystwie.

Wiktoria Gąsiewska na galę telewizji Polsat wybrała się w czerwonej, eleganckiej sukni o kroju "syrenki", a jej partner Jasper Sołtysiewicz wybrał czarne garniturowe spodnie oraz granatową marynarkę ozdobioną kwiatowym printem. Aktorka, jak zawsze świetnie czuła się pozując przed fotoreporterami, jednak po Jasperze było widać delikatne zakłopotanie.

Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z reporterem "Pomponika" otwarcie powiedziała, co łączy ją z kolegą z planu:

Tak pomyślałam, że jest to fajna gala, na którą mogłabym zabrać osobę, która nie dość, że sprawia uśmiech na mojej twarzy, to jeszcze pomoże mi w sukience - powiedziała Wiktoria.

Młoda gwiazda wyznała również, że Jasper daje jej poczucie spokoju, którego w ostatnim czasie bardzo jej brakowało oraz, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz
Autor: AKPA Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz pozowali na ściance
Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE