Wiemy, kto zastąpi Piotra Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Pamiętamy go z Idola

2023-01-12 11:18 Joanna Dembek
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: AKPA Wiadomo, kto zastąpi Piotra Gąsowskiego w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Gąsowski nie poprowadzi kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomo jednak kto go zastąpi! U boku Macieja Dowbora stanie była gwiazda "Idola".

Trwa seria zwolnień w Polsacie, którego dyrektorem programowym jest Edward Miszczak. Z uwielbianego przez widzów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zwolniono Katarzynę Skrzynecką oraz Michała Wiśniewskiego. Solidarnie z jurorką show opuścił również prowadzący - Piotr Gąsowski. Szybko znaleziono jednak zastępstwo. Wszyscy kojarzymy go z takich formatów jak "Idol" czy "Must be the music".

Maciej Rock nowym prowadzącym "Twoja twarz brzmi znajomo"

Maciej Rock zastąpi Piotra Gąsowskiego w 18. edycji muzycznego show. Ze stacją związany jest od 2002 roku. Znamy go z wielu programów, takich jak: „Idol”, „Się kręci”, „Fabryka gwiazda” czy „Tylko muzyka. Must be the music”. Był również gospodarzem wielu koncertów i festiwali oraz innych branżowych imprez. Można go było również usłyszeć na antenie Radia Kolor, TOK FM, a od 2013 roku prowadzi poranny program w RMF Maxxx.

To będzie wielki powrót Macieja Rocka, ponieważ już od dawna nie oglądaliśmy go na ekranach telewizorów. Jak sam mówił: "Jeśli zostanie mi zaproponowany ciekawy projekt, to chętnie się w niego zaangażuję. Na tyle dawno tego nie robiłem, że właściwie dziś byłoby to dla mnie jak nowe doświadczenie". 

Sonda
Czy będziesz oglądać nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Naładujesz samochód elektryczny w trakcie jazdy | ESKA XD - Prosto z salonu #65
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE