Demi Lovato obcięła i pofarbowała włosy! Bardzo drastyczna zmiana

2020-11-19 8:02 kp
Demi Lovato
Autor: Rex Features/East News

Ostatnie zawirowania w życiu uczuciowym Demi Lovato sprawiły, że gwiazda zapragnęła poważnych zmian na głowie. Zmiana fryzury w ważnych momentach w życiu to zresztą popularny krok wśród wielu kobiet. Mało kto jednak decyduje się na tak drastyczną zmianę, jaką w swoim wizerunku zrobiła Demi Lovato! Czego to zapowiedź?

Fani Demi Lovato są zachwyceni nowym wizerunkiem swojej ulubienicy! Gwiazda, która w ostatnich latach raczej nie eksperymentowała z fryzurami, właśnie postawiła na ostrą zmianę. Trudno nie połączyć tego faktu z zamknięciem pewnego etapu w jej życiu - po bardzo głośnym rozstaniu z Maxem Ehrichem Demi Lovato musi na nowo odnaleźć swoje miejsce.

Jeszcze kilka dni temu Demi Lovato pojawiła się na People's Choice Awards 2020 w uczesaniu, do którego nas ostatnio przyzwyczaiła - czyli w długich, ciemnych włosach. A teraz pokazała się w zupełnie nowym wydaniu!

ESKA XD #010

Demi Lovato ma nową fryzurę

Demi Lovato postawiła na bardzo odważne cięcie. Gwiazda zdecydowała się na bardzo krótkiego boba w kolorze blond i wygolony "na jeża" tył głowy pozostawiony w jej naturalnym kolorze. Efekt jest bardzo rockandrollowy, a fani Demi - zachwyceni!

Oczywiście wielbiciele natychmiast zaczęli się zastanawiać, czy nowa fryzura Demi Lovato to wyłącznie efekt zmian w życiu osobistym, czy też zapowiedź nowej muzyki. Na to drugie nikt by się nie obraził!

Zobaczcie nową fryzurę Demi Lovato! Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE