Wiemy, jak Meghan Markle i książę Harry obchodzili rocznicę ślubu! Było romantycznie

2020-05-21 9:07 kp
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

W tym tygodniu Meghan Markle i książę Harry obchodzili 2. rocznicę ślubu. Było zupełnie inaczej, niż jeszcze rok temu - para żyje z dala od Londynu i utrzymuje szczątkowy kontakt z rodziną królewską. Z powodu lockdownu Sussexowie nie mieli też okazji świętować tego dnia w gronie amerykańskich znajomych.

18 maja 2018 roku cały świat świętował z księciem Harrym jego ślub z Meghan Markle. Ceremonia ślubna pary, która odbyła się na zamku w Windsorze, była najdroższym ślubem w historii brytyjskiej rodziny królewskiej i kosztowała około 37 milionów funtów. W kościele pojawili się nie tylko członkowie monarchii, ale i słynni znajomi pary - małżeństwo Clooneyów, Serena Williams czy David i Victoria Beckham.

Drugą rocznicę ślubu Meghan Markle i książę Harry świętowali już w znacznie bardziej kameralnym gronie. Para niemal pół roku temu ogłosiła, że odchodzi z rodziny królewskiej i od tamtego czasu mieszkała najpierw w Vancouver, a później przeniosła się do Los Angeles. To właśnie w LA Sussexów zastała kwarantanna związana z pandemią koronawirusa. Małżeństwo nie mogło więc liczyć na huczne świętowanie z amerykańskimi przyjaciółmi Meghan.

Tak Meghan i Harry świętowali rocznicę ślubu

Nie oznacza to jednak, że dzień 2. rocznicy ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego nie był dla nich wyjątkowy. Jak zdradza informator magazynu Us Weekly, para wzajemnie obdarowała się wyjątkowymi prezentami.

Meghan zaprojektowała kartkę dla Harry'ego i ręcznie napisała piękne, sentymentalne przesłanie, wyrażające jej miłość do niego. Harry zaskoczył Meghan ogromnym, oszałamiającym bukietem róż i pierścionkiem, który uwielbia. Najważniejsze dla nich było to, że mogli cieszyć się swoim towarzystwem bez żadnych zakłóceń ze strony świata zewnętrznego.

- czytamy.

Przypomnijmy, że temat "zakłóceń" ze strony świata zewnętrznego był ostatnio dla Sussexów sporym wyzwaniem. Gdy para przeniosła się do Los Angeles, tamtejsi paparazzi nie pozostawili im nadziei, że będą mogli żyć z dala od fotoreporterów. By chronić swoją prywatność, Meghan i Harry zamontowali ostatnio przed domem, w którym mieszkają, ogromne ekrany, które mają zasłonić gapiom widok ich okien.

>> Książę Harry i Meghan Markle zabezpieczają dom przed paparazzi. Robią TO SAMO, co w Anglii!

NAJNOWSZE