Książę Harry i Meghan Markle zabezpieczają dom przed paparazzi. Robią TO SAMO, co w Anglii!

2020-05-12 13:43 mw
Książę Harry i Meghan Markle stawiają płot
Autor: BALD, GRHO/Backgrid/East News

Książę Harry i Meghan Markle stawiają ekrany wokół domu! Książęca para chce w ten sposób zabezpieczyć się przed wszędobylskimi paparazzi, ale także przed ciekawskimi spacerowiczami. Meghan i Harry już raz to zrobili - dokładnie tak samo zabezpieczali się jeszcze na Wyspach, po przeprowadzce do Frogmore Cottage. Czy i tym razem patent się sprawdzi?

Meghan Markle i książę Harry nie zdążyli jeszcze na dobre rozgościć się w swojej nowej posiadłości w Los Angeles, a już zabrali się za jej przerabianie. Powód? Oczywiście ochrona prywatności i strach przed paparazzi. Zgodnie z wcześniejszymi przestrogami, Harry i Meghan stali się celem numer 1 niemal wszystkich kalifornijskich fotoreporterów.

Książę Harry i Meghan Markle przeprowadzili się niedawno do wartej 18 milionów dolarów posiadłości w Los Angeles. Dom jest naprawdę piękny i położony w uroczej okolicy. Problemem jest jednak to, że budynek i ogród nowego domu Meghan i Harry'ego są dobrze widoczne z ulicy. Bez dodatkowych zabezpieczeń Sussexowie mogą zapomnieć o prywatności!

Książęca para ma już jednak w podobnym temacie spore doświadczenie. Kiedy rok temu Meghan i Harry przeprowadzili się do Frogmore House, jedną z ich pierwszych decyzji było wybudowanie dodatkowego ogrodzenia. Nawiasem mówiąc królowa Elżbieta II kazała im po ogłoszeniu Megxitu zwrócić koszty tej drogiej przeróbki. 

Czy patent sprawdzi się i tym razem?

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

O dodatkowym ogrodzeniu montowanym przez książęcą parę wokół posiadłości w Los Angeles, donosi brytyjski Daily Mail. Książę Harry i Meghan Markle postanowili wykorzystać sposób, na jaki zdecydowali się w listopadzie 2019 roku, po przeprowadzce do Frogmore Cottage. Brytyjską opinię publiczną podzieliła wówczas decyzja Sussexów o postawieniu wokół domy TRZECIEGO ogrodzenia, tak aby ogród i budynek nie były widoczne z pobliskiej drogi.

Dom, w którym obecnie mieszkają Harry i Meghan należy do producenta filmowego Tylera Perry'ego. W pobliżu posiadłości przebiega kilka ścieżek spacerowych - podobno w ostatnich dniach cieszą się one wyjątkową popularnością. Mieszkańcy Los Angeles nad wyraz chętnie spacerują w pobliżu miejsca zamieszkania Sussexów, dziwnym trafem robiąc przystanki w miejscu z dobrym widokiem na ich ogród...

NAJNOWSZE