Meghan Markle przyspiesza wydanie biografii! Chce, by prawda jak najszybciej wyszła na jaw

2020-05-20 13:46 mw
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle ma już dość publicznego prania jej rodzinnych brudów i spekulacji na temat jej odejścia z monarchii. Według doniesień źródeł zbliżonych do rodziny królewskiej, żona księcia Harry'ego chce jak najbardziej przyspieszyć wydanie swojej biografii i w ten sposób zakończyć liczne plotki i spekulacje na swój temat.

Meghan Markle nie zamierza dłużej zdawać się na łaskę mediów i postanawia osobiście opowiedzieć swoją historię. Już wkrótce na rynku ma się ukazać książka biograficzna, w której żona księcia Harry'ego osobiście opowiada swoją wersję historii wejścia do rodziny królewskiej oraz jej opuszczenie, czyli tzw. Megxitu.

Z informacji od osób zbliżonych do Sussexów wynika, że Meghan Markle próbuje jak najmocniej przyspieszyć ukazanie się jej biografii, tak aby możliwie jak najszybciej zakończyć liczne spekulacje, którymi żywi się brytyjska prasa.

KIEDY UKAŻE SIĘ BIOGRAFIA MEGHAN?

Książka biograficzna zatytułowana "Finding Freedom: Harry, Meghan and the Making of a Modern Royal Family" miała pierwotnie ukazać się jesienią tego roku, ale w ostatnim czasie premiera wydawnictwa została przyspieszona. Według najnowszych zapowiedzi, książka trafi na półki księgarni już pod koniec wakacji. 

Autorami biografii Meghan Markle jest dwójka dziennikarzy, Omid Scobie i Carolyn Durand. Wydawnictwo ma się ukazać na rynku już 11 sierpnia. 

Gdyby Meghan miała na to wpływ, książka ukazałaby się już jutro

- twierdzi informator z otoczenia księżnej. Według tego źródła, Meghan Markle miała sama stwierdzić przed znajomymi, że jej biografia pokaże prawdę na temat wydarzeń z ostatnich miesięcy, a w szczególności udowodni, że Sussexowie nie mieli innego wyjścia, jak tylko opuścić królewski dwór.

Zdaniem Meghan Markle, biografia pomoże jej zerwać z wizerunkiem diwy rozbijającej rodzinne więzi

Meghan ma nadzieję, że czytelnicy wreszcie zrozumieją, z czym musiała się mierzyć

- twierdzi informator.

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE