Wielka wtopa zagranicznych mediów. Pomylili polską reżyserkę ze światową gwiazdą!

Agnieszka Smoczyńska
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Stylizacja Polki została doceniona przez zagraniczne media. Co jednak zasługuje na uwagę, redaktorzy tabloidu Daily Mail zachwycili się wyglądem reżyserki Agnieszki Smoczyńskiej, twierdząc, że to... francuska gwiazda kina Juliette Binoche. Rozbawiona całą sytuacją artystka odniosła się do wpadki znanego na całym świecie tytułu.

Aby znaleźć się na stronie głównej tak popularnego serwisu jak Daily Mail, nie trzeba wcale wywołać żadnych kontrowersji. Przekonała się o tym polska reżyserka Agnieszka Smoczyńska, która jest znana szerszej publiczności za sprawą swoich dokonań zawodowych, aniżeli informacji z życia prywatnego. Twórczyni docenionego przez zagraniczną prasę filmu The Silent Twins została bohaterką jednego z artykułów zamieszczonych na stronie Daily Mail ze względu na szokującą pomyłkę. Redaktorzy znanego na całym świecie brytyjskiego tabloidu pomylili bowiem Polkę z wielką gwiazdą francuskiego kina Juliette Binoche. Na oficjalnej stronie gazety pojawił się artykuł, za którego pośrednictwem dziennikarze zachwycali się stylizacją Agnieszki Smoczyńskiej podczas British Independent Film Awards w Londynie. Tytuł publikacji prezentował się następująco:

Juliette Binoche przykuwa wzrok w olśniewającej granatowej sukience na gali British Independent Film Awards.

Reżyserka nie kryje rozbawienia całą sytuacją. W osobnym poście zwróciła się do aktorki, z którą ją pomylono.

Sanah zaliczyła wpadkę na koncercie. Sama nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Agnieszka Smoczyńska pomylona z Juliette Binoche

Polska reżyserka szybko zareagowała na artykuł, który pojawił się na oficjalnej stronie Daily Mail. Smoczyńska nie kryła rozbawienia. 

Wow! Juliette Binoche, przyłapali nas. Od dziś kocham fake newsy - napisała na swoim Instagramie.

Dziennikarze brytyjskiego tytułu poprawili już błąd. Tym samym Polka doczekała się oficjalnej publikacji na swój temat w międzynarodowym serwisie. 

Sonda
Czy spotkałeś/spotkałaś kiedyś zagraniczną gwiazdę w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE