Wersow ZNOWU powiększyła usta! Dostała zakaz wstrzykiwania kwasu

2022-07-05 18:02 Joanna Dembek
Wersow
Autor: Pawel Wodzynski/East News Wersow znowu powiększyła usta

Wersow po raz kolejny podzieliła się z fanami swoimi przygodami związanymi z poprawą wyglądu. Tym razem pokazała internautom efekt ostatniego zabiegu powiększania ust i wyznała, że WIĘKSZE JUŻ NIE BĘDĄ.

Narzeczona Friza jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Miała naturalne usta i biust oraz zero doczepianych rzęs. Z czasem jednak zaczęła poddawać się zabiegom upiększającym, które zmieniły wygląd jej twarzy i ciała. W szczególności chodzi o usta, które wraz z upływem czasu zaczęły robić się coraz większe.

Wersow musiała naprawić usta, które zmieniły kształt po licznych zabiegach

Po ostatniej wizycie w salonie medycyny estetycznej postanowiła opowiedzieć fanom o tym dlaczego już bardziej nie powiększy ust.

Ja dzisiaj rano wstałam o godz. 9, żeby pojechać do Rzeszowa, żeby trochę naprawić swoje usta, więc to jest już maksymalnie tyle ile mogę mieć i tak naprawdę jestem bardzo zadowolona z tego efektu - powiedziała Wersow na InstaStory - Ostatnio mi trochę migrował kwas z tej strony, więc stwierdziłam, że już muszę to naprawić, a musiałam czekać 1,5 miesiąca, ale już się udało i mam nadzieję, że już teraz nie będę miała takich przygód z ustami - skwitowała gwiazda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak będzie wyglądał ślub Friza i Wersow? Celebrytka zdradziła ich plany!

Już w maju 2022 celebrytka opowiadała Mini Majkowi w jednym z filmików na YouTube o swoim problemie z ustami. Wówczas kolega z Ekipy Friza zapytał ją, czy żałuje powiększania ust.

Okazało się, że miałam po prostu migrację kwasu, ponieważ ten zabieg też był źle wykonany. Teraz jestem naprawdę przeszczęśliwa, bo znalazłam panią, która mi bardzo dobrze ten zabieg wykonuje - odpowiedziała Wersow.

Wersow powiedziała również o reszcie zabiegów, którym się poddaje. Pochwaliła się laminowanymi rzęsami i doczepianymi rzęsami, które uzupełnia kilka razy w miesiącu. Jednak najgłośniejszą jej metamorfozą była operacja powiększania piersi, którą wykonała w 2021 roku.

Uważacie, że te wszystkie zabiegi dodają urody młodej influencerce, czy wręcz przeciwnie?

Sonda
Czy uważasz, że Wersow jest atrakcyjniejsza po zabiegu powiększania ust?
Natsu o nowym projekcie, hejcie i związku z Dubielem
NAJNOWSZE