Gwiazdy

Wersow i Friz podjęli decyzję odnośnie ich córki. "Mamy takie postanowienie i nie chciałabym go łamać"

2024-05-29 17:09

Weronika Sowa, czyli Wersow oraz Karol "Friz" Wiśniewski są jedną z najpopularniejszych par w polskich show-biznesie. Para jest razem od 2018 roku, a rok temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Maję. Influencerzy chętnie dzielą się swoim życiem z internautami i już wielokrotnie mogliśmy zobaczyć także ich córeczkę Maję. W ostatnim filmie Wersow wyznała, że wspólnie z Frizem podjęli pewną decyzję dotyczącą ich córki. O co chodzi?

Karol "Friz" Wiśniewski jest najpopularniejszym youtuberem w Polsce. Do dziś jego kanał zdobył ponad 5 milionów subskrybentów. Choć w internecie działa od 2010 roku, to największą popularność przyniósł mu projekt, w którym połączył siły wraz z innymi polskimi influencerami. Mowa oczywiście o słynnej Ekipie Friza, która wystartowała w 2018 roku. Jedną z uczestniczek projektu była również Weronika Sowa, znana szerszej publiczności jako Wersow. Kiedy inluencerzy ogłosili, że są parą, z marszu stali się najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Fani z niecierpliwością wyczekują najnowszych filmików, które regularnie pojawiają się na kanałach na YouTubie obojga. W ostatnim filmie, który Wersow umieściła na swoim kanale, pokazała, jak urządza dom. Nie mogło oczywiście zabraknąć kącika zabaw dla ukochanej córeczki pary - Mai.

KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!

Wersow i Friz podjęli decyzję odnośnie ich córki

Z racji ogromnej popularności influencerów często realizują na swoich kanałach oraz w mediach społecznościowych różnego rodzaju materiały, które są sponsorowane i zawierają lokowanie produktów. Nie inaczej było w przypadku ostatniego filmu. Wersow pokazała, jakie zabawki wybrała dla córeczki, jednak w filmie nie zobaczyliśmy Mai. Piosenkarka szybko wyjaśniła, że niebawem pokaże reakcję córki na nowe akcesoria do zabawy, jednak zaznaczyła, że wraz z Frizem podjęli bardzo ważną decyzję dotyczącą ich dziecka.

Bardzo chciałabym pokazać wam reakcję Majusi w tym filmie. Aczkolwiek musicie poczekać i pewnie pokażę wam reakcję Majusi albo na Instagramie, albo w kolejnym filmie na moim kanale, dlatego że mamy taką zasadę z Karolem, że w momencie, kiedy robimy jakieś lokowanie, to po prostu nie używamy i nie pokazujemy twarzy Majusi, żeby nie zarabiać na dziecku. Mamy takie postanowienie i nie chciałabym go łamać, mimo że to jest kuszące, żeby pokazać, jak Majusia się cieszy - powiedziała Sowa.

Internauci docenili fakt, że influencerzy podjęli decyzję o tym, aby nie reklamować produktów z udziałem ich córki.

Duzy szacuneczek za nie reklamowanie z Mają, super ☺️ - możemy przeczytać w komentarzach pod zamieszczonym filmem.

Zgadzacie się z decyzją influencerów?