Możecie się zdziwić!

Friz zgromadził pokaźny majątek. Teraz wyznał, ile naprawdę ma na koncie

2024-05-28 18:22

Karol "Friz" Wiśniewski bezsprzecznie należy do jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Wystarczy wspomnieć, że wszystkie jego filmy wyświetlono ponad 2 miliardy razy, a do 7 maja br udało mu się zyskać ponad 5 milionów subskrybentów. Praca influencera przyniosła mu spore zyski, stąd wielu od dawna zadaje sobie pytanie, jaki jest stan jego konta.

Friz swoją przygodę z internetem rozpoczął ponad dekadę temu. W 2010 roku zaczął umieszczać filmy na platformie YouTube. Pierwsze wideo, które umieszczał pod pseudonimem "FreeZe" oraz "WiśniA" pokazywały Wiśniewskiego podczas jazdy na rolkach. Później zaczął tworzyć kontent, związany z popularnymi grami "Pokémon Go" oraz "Minecraft", a także wideopranki, które pojawiały się wówczas na kanałach innych polskich youtuberów. Jednak prawdziwą popularność przyniosło Frizowi założenie projektu wraz z grupą influencerów pod nazwą "Ekipa Friza".

KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!

Ile Friz ma na koncie? Youtuber wyjawił całą prawdę

Z czasem projekt zyskał aż 2 miliony subskrybentów, a wszystkie filmy, które zostały opublikowane, wyświetlono aż 468 milionów razy! Dzieciaki oszalały na punkcie Ekipy, a gadżety sygnowane logo projektu sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Największą popularnością cieszyły się lody "Ekipa", które w mgnieniu oka znikały ze sklepowych lodówek, a w sieci można było spotkać aukcje, na których szczęśliwcy sprzedawali papierowe opakowanie po lodach nawet za kilkaset złotych. Wraz z rosnącą popularnością "Ekipy Friza" rosła także popularność samego Wiśniewskiego. W 2021 roku został uznany za tygodnik "Wprost" za jednego z najbogatszych Polaków, którzy nie ukończyli jeszcze 40. roku życia. Majątek 27-letniego youtubera oszacowano wówczas na zawrotną kwotę 151 milionów złotych! Swój pierwszy milion Friz zarobił jako 23-latek. Pytanie, ile tak naprawdę pieniędzy zgromadził na swoim koncie młody influencer, nurtuje wielu. Teraz Karol "Friz" Wiśniewski umieścił na swoim TikToku filmik, w którym szczerze odpowiedział na to pytanie.

W tym momencie 22 tysiące złotych - powiedział Friz, po sprawdzeniu aplikacji bankowej w swoim telefonie.

Jesteście zdziwieni, że tylko tyle znajduje się obecnie na koncie popularnego youtubera? Wiadomo, że Friz nie trzyma pieniędzy w przysłowiowej skarpecie, a inwestuje, między innymi w nieruchomości.