Wersow i Friz nago w wannie? "Chora ta łazienka!" Zdjęcie bije rekordy

2021-09-07 16:39 mm
Wersow i Friz
Autor: youtube.com / Friz

Wersow i Friz wiedzą, jak rozgrzać Instagram do czerwoności. Para dopiero co poinformowała o swoich zaręczynach, ale na tym nie koniec grzania atmosfery. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa pokazali na Instagramie zdjęcie, do którego pozują w wannie. Licznik polubień zwariował...

Friz i Wersow to obecnie zdecydowanie najpopularniejsza para polskich twórców na YouTube i Instagramie. Filmy Ekipy na YouTube oglądają za każdym razem miliony fanów, a osobiste profile Karola i Weroniki śledzi na Insta ponad 3 mln osób. To ogromny potencjał, który oczywiście musi przekładać się na świetne zarobki gwiazd polskiego internetu. Świadczyć o tym może choćby tegoroczny sukces lodów Ekipy, ale też popularność ich własnych produktów.

Ostatnio wokół Friza i Wersow zrobiło się dodatkowo głośno, bo para ogłosiła, że zamierza się pobrać! Post, w którym Karol oznajmił, że oświadczył się Weronice, polubiło dotąd ponad 580 tys. ludzi! 

Niezły wynik, ale Friz i Wersow nie spoczywają na laurach. Na koncie Karola Wiśniewskiego pojawił się kolejny post, w którym licznik z serduszkami polubień dosłownie zwariował...

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...

Wersow i Friz nago w wannie? "Chora ta łazienka"

Późnym wieczorek w poniedziałek 6 września na Instagramie Friza pojawił się post ze zdjęciem zrobionym w łazience pary. Wersow i jej chłopak pozowali do fotki w wannie, prawdopodobnie w strojach Ewy i Adama, zakryci gęstą pianą. 

Post Friza w kilkanaście godzin polubiło ponad ćwierć miliona osób!

Chora ta łazienka, chora!!!

- napisał przy swoim zdjęciu z dziewczyną Karol Wiśniewski.

Dobrej nocki!! 😍😍😍

Wariaciki!❤️🧜‍♀️

xdddd mega chora

Ale cute haha🥰

- zachwycają się fani pary.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE