W takim stroju Magdy Gessler jeszcze nie widzieliście! Restauratorka eksponuje nogi!

2020-01-25 15:32 DR
Magda Gessler w skromnym stroju
Autor: Facebook / Magda Gessler Magda Gessler w skromnym stroju

Magda Gessler lubi zaskakiwać swoich fanów. Ostatnio na jej profilu pojawiły się zdjęcia w nietypowej jak na nią stylizacji. Wszystko wskazuje na to, że to strój, w którym gwiazda będzie występować w spocie promocyjnym wiosenną ramówkę telewizji TVN. Co tak bardzo zaskoczyło fanów? SKROMNOŚĆ!

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Popularność jej programów w telewizji TVN (i nie tylko) nie maleje, a wręcz przeciwnie. Nic więc dziwnego, że władze stacji robią wszystko, by Magda Gessler była obecna w wielu programach. Gwiazda znana jest nie tylko ze swoich bujnych, blond loków, ale też odwagi przy doborze strojów. To one czynią ją kolorowym – i to dosłownie – ptakiem polskiej telewizji. Wzorzyste sukienki, koronki i liczna biżuteria to codzienność Gessler. Jednak ostatnio pokazała się ona w zupełnie innej wersji.

W wersji o wiele skromniejszej. Gładka, niebieska sukienka? TAK, Magda wybrała tak klasyczną stylizację! Zobaczcie zdjęcia, które gwiazda udostępniła na swoich profilach w mediach społecznościowych:

Nie jest to potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że w takiej stylizacji Magda wystąpi w spocie promocyjnym wiosenną ramówkę telewizji TVN. Jego premiera podobno – jak napisała gwiazda - „za kilka tygodni”.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE