Nie żyje Virgil Abloh! To on zaprojektował suknię ślubną Hailey Bieber

2021-11-29 8:34 AM
Virgil Abloh
Autor: Backgrid/East News

Nie żyje Virgil Abloh! Projektant, który odpowiadał za stworzenie bajecznej kreacji ślubnej dla Hailey Bieber. Projektant przegrał walkę z nowotworem.

Media obiegła informacja o śmierci 41-letniego projektanta Virgila Abloha. Dyrektor artystyczny męskiej linii Louis Vuitton i założyciel marki Off-White, przegrał walkę z rzadką odmianą nowotworu - naczyniakomięsakiem serca, z którym walczył od 2019 roku.

Virgila Abloha projektował dla Hailey Bieber

Nazwisko Abloha jest doskonale znane nie tylko w świecie gwiazd, ale także wśród fanów Hailey Bieber. To on odpowiadał za stworzenie głównej sukni ślubnej żony Justina.

Teraz modelka pożegnała go we wzruszającym poście.

Virgil całkowicie zmienił sposób, w jaki patrzyłam na styl uliczny i modę, sposób, w jaki on patrzył na rzeczy, głęboko mnie zainspirowały. Nigdy nie będę w stanie w pełni wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna, że go poznałam i pracowałam z nim, od chodzenia po jego wybiegach po projekt mojej sukni ślubnej i wszystkie inne niesamowite chwile pomiędzy nimi, czułam, że zawsze mi kibicował . Był kimś, kto zawsze wnosił życie, charyzmę, miłość i zabawę do każdej sytuacji i do każdego pokoju, do którego wszedł. Twórczy umysł, który jest tak rzadki, że nigdy nie zapomnę jego wpływu. Kochamy cię Virgil.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Na Instagramie pożegnała go także m.in. Anja Rubik.

NAJNOWSZE