Książna Kate

i

Autor: Rex Features/East News Książna Kate

Księżna Kate POBITA! Jej zdjęcie z SINIAKAMI na twarzy SZOKUJE!

2021-11-28 20:00

Fani rodziny królewskiej byli w szoku, gdy zobaczyli zdjęcie pobitej księżnej Kate. Czy William dopuszcza się przemocy wobec ukochanej? Wszystko się wyjaśniło. Głos zabrali przedstawiciele Pałacu Buckingham. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

O życiu członków rodziny królewskiej mówi się naprawdę sporo. Każdy ich krok jest śledzony, a później szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Najwięcej - jakiś czas temu - mówiło się o księżnej Meghan i księciu Harrym, którzy postanowili ‘wypisać się’ z królewskiej rodziny i przenieść się do rodzinnego kraju Markle, czyli Stanów Zjednoczonych. To tam wychowują swoje dziecko i są aktywni zawodowo. 

Sporo mówi się również o innych członkach królewskiej rodziny. Chodzi oczywiście księżną Kate i księcia Williama. Ostatnio w sieci - i nie tylko - można zobaczyć zaskakujące zdjęcie. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Na plakacie widać fotkę księżnej Kate z siniakami na całej twarzy. Kate wygląda jakby naprawdę ktoś nieźle ją pobił. Pod zdjęciem jest napis: 

Zgłosiła go, ale: nikt jej nie uwierzył, została sama, nie była chroniona – on nie został zatrzymany. I tak została zabita.

Zdjęcie można zobaczyć między innymi na Twitterze. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?

Daily Mail informuje, że królewska rodzina nie wiedziała o wykorzystaniu wizerunku księżnej Kate. Nie wyraziła ona zgody na opublikowanie swojego wizerunku w takiej formie. 

Okazuje się, że organizatorzy wykorzystali też wizerunek innych znanych osób. Wśród nich są między innymi wiceprezydent USA Kamali Harris, hiszpańska królowa Letizii i szefowa Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.