Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"? Postawiła sprawę jasno

Gwiazdy

Viki Gabor weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"? Wokalistka postawiła sprawę jasno

2024-04-23 15:07

Viki Gabor należy do grona najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. O jej talencie wokalnym Polska dowiedziała się, kiedy wzięła udział w talent show Telewizji Polskiej - "The Voice Kids". W programie zajęła drugie miejsce, a w tym samym roku sięgnęła po zwycięstwo w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Choć na chwilę zniknęła z mediów, to niedawno miał premierę jej nowy singiel "Daj mi znak". W jednym z wywiadów zapytano ją, czy przyjęłaby propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Wokalistka nie pozostawiła złudzeń.

Viki Gabor podczas castingu do "The Voice Kids" swoim brawurowym wykonaniem utworu Katy Perry "Roar" zachwyciła wszystkich trenerów oraz publiczność. W finale zaprezentowała swój autorski utwór "Time" i ostatecznie zajęła drugie miejsce. Do tej pory wokalistka nagrała dwa albumy studyjne: "Getaway (Into My Imagination)", który na rynku ukazał się w 2020 roku i "ID" z roku 2022.

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Viki Gabor na chwilę zniknęła z mediów, wielu sądziło, że było to spowodowane wpadką z tegorocznego "Sylwestra Marzeń". Piosenkarka zaśpiewała wraz z Liberem słynny kawałek "Co z nami będzie", który w oryginale śpiewa Sylwia Grzeszczak, jednak widać było, że nie do końca czuje klimat utworu, sytuację musiał ratować Liber, a na Viki wylała się fala hejtu. Rzeczywistość okazała się być zgoła inna. Utalentowana piosenkarka zaszyła się bowiem w studiu nagraniowym, gdzie intensywnie pracowała nad swoim trzecim albumem, który zapowiada niedawno wydany singiel "Daj mi znak".

Viki Gabor wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Wokalistka stanowczo odpowiada

W wywiadzie z RMF FM Viki Gabor została zapytana, czy zgodziłaby się wystąpić w popularnym tanecznym show stacji Polsat "Taniec z gwiazdami". Obecnie w programie znakomicie sobie radzi inna uczestniczka "The Voice Kids" i zwyciężczyni Eurowizji Dla Dzieci - Roksana Węgiel. Młoda wokalistka nie pozostawiła najmniejszych złudzeń!

Nie. Myślę, że to przez stroje. Tam są bardzo odkryte stroje, więc myślę, że nie [...] Każdy ma inaczej. Ktoś lubi, a ktoś nie lubi. Ja na przykład jestem taką osobą, która nie lubi odkrywać ciała i nie chciałabym wziąć udziału w „Tańcu z gwiazdami”, bo tam praktycznie musisz takie rzeczy ubierać. Ale trzymam za wszystkich kciuki - wyznała młoda wokalistka.

Chcielibyście zobaczyć Viki Gabor w "Tańcu z gwiazdami"? Myślicie, że kiedyś zmieni zdanie i zdecyduje się na udział w programie?