Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor promuje swój nowy utwór Barbie - w klipie zaskoczy wyglądem!

Viki Gabor w EKSTREMALNIE rozjaśnionych włosach i różowym stroju. "Wyglądasz jak barbie"

2022-09-24 18:00

Viki Gabor, co rusz wywołuje skandale swoim wyglądem. Zazwyczaj rozchodzi się o jej mocny makijaż i wyzywające stylizacje. 15-latka mimo wielu krytycznych głosów, nie przestaje zaskakiwać, a jej ostatnia metamorfoza znowu wywołała lawinę komentarzy. Zobacz jak wystylizowano nastolatkę na potrzeby nowego klipu.

Viki Gabor to gwiazda młodego pokolenia, która zyskała rozgłos w Polsce dzięki programowi The Voice Kids, a po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019 usłyszała o niej również Europa. W jej repertuarze znajdują się takie utwory, jak: "Time", "Superhero", "Afera", "Napad na serce", a także "Ramię w ramię", nagrany wspólnie z Kayah. Już niedługo można spodziewać się kolejnej piosenki "Barbie", do której powstał również klip. Po zdjęciu umieszczonym przez Viki na Instagramie, można się spodziewać, że będzie on zachowany w cukierkowym klimacie, a sama piosenkarka została wystylizowana na lalkę uwielbianą przez małe dziewczynki.

Viki Gabor lubi przebieranki, ale tylko na scenie

Na podstawie zdjęć, które Viki Gabor zamieszcza na swoim Instagramie można sądzić, że dziewczyna, jak na swój wiek, nosi się zbyt wyzywająco, co jest szeroko komentowane w sieci. Artystka wyznała jednak w jednym z wywiadów, że na co dzień w ogóle się nie maluje, a to, co widzą odbiorcy, to jedynie artystyczna kreacja.

Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę - wyznała nastolatka.

Viki Gabor i jej nowy, cukierkowy look: "Wow, mega hot"

Młoda artystka oświadczyła fanom, że szykuje się do wydania nowego numeru zatytułowanego "Barbie", a na Instagramie opublikowała fotografię, która zdradza jej nowy look wykreowany na potrzeby klipu do wspomnianej piosenki: ekstremalnie jasne włosy sięgające kolan, mocny makijaż i outfit w kolorze różowym. Internauci nie kryją zachwytu, mówiąc Viki, że "wygląda, jak barbie"l

OMG to będę sztos !! - czytamy pod postem.

Przepięknie wyglądasz jako barbie - napisał fan.

Premiera utworu "Barbie" będzie miała miejsce w piątek 23 września 2022!

Sonda
Lubisz twórczość Viki Gabor?
Viki Gabor w ogniu ostrej krytyki internautów. Stanowcza odpowiedź gwiazdy