Viki Gabor po roku od zwycięstwa Eurowizji Junior: Dużo się dzieje, mam wiele zajęć!

2020-11-29 23:59 RD
Viki Gabor
Autor: WBF

Viki Gabor jest zwyciężczynią Eurowizji Junior. Od tego historycznego wydarzenia minął już rok. Jak zmieniło się życie młodej wokalistki od tego czasu? Przeczytajcie więcej na hotplota.pl.

Za nami Eurowizja Junior 2020. Niestety, Polska nie zwyciężyła trzeci raz z rzędu. Udało się to reprezentantce Francji, która rozbiła bank i z liczbą 200 punktów zgarnęła wszystko. Oznacza to, że nasza przygoda z organizacją międzynarodowych koncertów - póki co - się kończy. Tymczasem minął rok od zwycięstwa Viki Gabor. Jak zmieniło się jej życie od tego czasu? Postanowili to sprawdzić dziennikarze Plotka. 

ESKA XD EXTRA

Viki przyznała, że pozostała tą samą Viki sprzed Eurowizji. 

Owszem, dużo się dzieje, mam wiele zajęć, przez co mniej czasu dla siebie, ale to naprawdę fajne, że mogę się spełniać muzycznie. Mam przy sobie moją siostrę Melisę, która jest po prostu najlepszą siostrą na świecie i oczywiście moich rodziców. Mam też wsparcie ze strony fanów, którzy dopingują mnie zawsze i wszędzie. Nie odczułam nawet przez moment na swojej skórze konieczności radzenia sobie w show-biznesie. Mam 13 lat i takimi sprawami zajmują się moi rodzice i menedżer. Popularność jest fajna. Staję się coraz bardziej rozpoznawalna. Coraz częściej zdarza się, że na ulicy podchodzą do mnie fani i proszą o fotkę czy autograf. Nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie - bardzo to lubię.

Powiedziała Viki w rozmowie z Plotkiem. Młodziutka artystka zapewniła również, że nie uderzyła jej „woda sodowa”. 

NAJNOWSZE