Victoria i David Beckham budują tunel pod swoim domem! Przed kim chcą się chronić?

2020-06-01 14:04 KP
David Beckham i Victoria Beckham
Autor: ACau/SIPA/SIPA/East News

Czy to pandemia koronawirusa sprawiła, że Victoria i David Beckham wpadli na ten oryginalny pomysł? Jak donoszą zagraniczne media, słynne małżeństwo planują zbudować pod swoją posiadłością w Anglii sekretny tunel. Dokąd miałby prowadzić i przed kim lub przed czym bronić Posh Spice i byłego piłkarza? To dziennikarze próbują ustalić... Szczegóły na Hotplota.pl!

Pandemia koronawirusa obudziła w naszych gwiazdach zupełnie niespodziewane instynkty. Ed Sheeran chociażby w ostatnich tygodniach poświęcił się pszczelarstwu i browarnictwu - okazało się, że artysta doskonale odnajduje się w domowej produkcji miodu i piwa, których zapasy z pewnością przydadzą mu się w przypadku ewentualnej kolejnej izolacji.

>> Ed Sheeran warzy własne piwo! Pandemia obudziła w nim nowe pasje

Na niebanalny pomysł wpadli też państwo Beckham. Zagraniczne serwisy donoszą, że Victoria i David Beckham planują zbudować pod swoją posiadłością tunel z prawdziwego zdarzenia. Organizacja budowy jest już na zaawansowanym etapie - para złożyła w urzędzie odpowiednie wnioski. Skąd taki pomysł? Okazuje się, że do budowy tunelu Beckhamów skłoniły ostatnie wydarzenia.

David i Victoria Beckham przygotowani na wszystko

Na pomysł zbudowania tunelu pod domem w Cotswolds, który w razie potrzeby umożliwi rodzinie Beckhamów bezpieczne opuszczenie posiadłości, małżeństwo wpadło po tym, jak piłkarz Dele Alli został napadnięty przez mężczyznę z nożem w swoim własnym domu w północnym Londynie. Do zdarzenia doszło przed dwoma tygodniami i od tamtego momentu David i Victoria Beckhamowie zastanawiali się, w jaki sposób mogą uchronić siebie i swoją rodzinę przed podobnym zagrożeniem.

Para przygotowała już wszystkie potrzebne dokumenty.

Proponowane opracowanie obejmuje nową piwnicę zbudowaną pod przedłużeniem istniejącego garażu, połączoną przejściem. Piwnica przeznaczona jest do przechowywania wina, a proponowane wykorzystanie oficyny dotyczy wyłącznie głównego budynku mieszkalnego... Poprawi to bezpieczeństwo mieszkańców nieruchomości.

- czytamy w serwisie Express.

Rzeczywiście - mimo najlepszych systemów ochrony gwiazdy nie zawsze są w stanie uchronić się przed włamaniami. Wielu celebrytów padało już ofiarami złodziei czy natrętnych fanów, którzy są w stanie zrobić wszystko, by dostać się do ich domu. Niedawno ze stalkerem walczyła chociażby Billie Eilish.

David i Victoria Beckham
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER
NAJNOWSZE