Ed Sheeran warzy własne piwo! Pandemia obudziła w nim nowe pasje

2020-05-30 11:04 KP
Ed Sheeran
Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News

Zamknięty we własnym domu z powodu pandemii koronawirusa Ed Sheeran znalazł sobie zupełnie zaskakujące zajęcia. Jeszcze niedawno donosiliśmy, że piosenkarz hoduje pszczoły, a teraz okazuje się, że Ed dodatkowo warzy własne piwo! Wygląda na to, że gwiazdor naprawdę uznał, że najlepiej być całkowicie samowystarczalnym.

Czas izolacji związanej z pandemią koronawirusa przewrócił życie gwiazd do góry nogami. Dotąd celebryci prowadzili zazwyczaj bardzo intensywny tryb życia - regularnie podróżowali, spotykali się z fanami i pracowali w najróżniejszych miejscach. Od tygodni czas spędzają jednak głównie w domu. I jest jedna gwiazda, której taki stan rzeczy bardzo odpowiada. To Ed Sheeran!

Ed Sheeran skutecznie oddzielił już dawno temu życie zawodowe od prywatnego. Gdy gwiazdor wydaje nową płytę, wiele miesięcy spędza w trasie koncertowej i podróżach po całym świecie. To dla niego czas intensywnej pracy, w którym skupia się na muzyce i fanach. Dopiero po skończeniu tournee Ed zaszywa się na wiele miesięcy w domu, cieszy obecnością żony i ładuje akumulatory przed kolejnym gorącym okresem.

Ed Sheeran został browarnikiem

Swoją ostatnią przerwę w karierze Ed Sheeran ogłosił w grudniu ubiegłego roku. Ponieważ gwiazdor jest domatorem, zarządzona kwarantanna nie zmieniła dużo w jego życiu - już wcześniej piosenkarz nie lubił wychodzić na miasto i zamiast tego zapraszał znajomych do własnego pubu, który urządził na terenie swojego domu w Suffolk.

Gdy wybuchła pandemia koronawirusa, Ed Sheeran szybko uznał, że może osobiście zadbać o pewne produkty, zamiast je sprowadzać. I tak ostatnio piosenkarz został pszczelarzem.

>> Ed Sheeran został pszczelarzem! Nowa pasja na czas izolacji?

Teraz okazuje się, że to niejedyne nowe zajęcie piosenkarza. Ed zajął się również warzeniem własnego piwa, które chce serwować gościom w swoim pubie.

Ed uwielbia swoje piwo - zwłaszcza swoje prawdziwe piwa i piwa rzemieślnicze. Dostarczono do niego kilka produktów i dobrze się bawi, robiąc własne napoje. Nie są złe, ale nie sądzi, aby któryś z głównych browarów miał się czym martwić.

- zdradził znajomy wokalisty.

Spodziewaliście się, że Ed Sheeran ma takie zainteresowania?

NAJNOWSZE