Victoria Beckham z Kardashiankami świętuje premierę kosmetyków! Kylie Jenner będzie zazdrosna?

2019-11-22 13:35 AM
Victoria Beckham
Autor: WWD/REX/Rex Fashion/East News

Coraz więcej projektantów poszerza swoją ofertę o produkty beauty. Podobnie robią również celebryci, którzy sygnowanie kosmetyków swoim nazwiskiem traktują jako dobre źródło dodatkowego dochodu. Obecnie najlepiej zarabiającą celebrytką, która zajmuje się kosmetykami jest Kylie Jenner, teraz swoich sił w tym biznesie próbuje też Victoria Beckham!

Victoria Beckham miała premierę swoich kosmetyków. Projektantka już wcześniej wydała kolekcję kosmetyków do makijażu, która zawierała paletę cieni do powiek, pojedyncze cienie oraz kredki do oczu. Teraz fani mają okazję skusić się na kosmetyki do pielęgnacji twarzy od Victorii Beckham. W jej ofercie znalazł się krem nawilżający Cell Rejuvenating Priming Moisturizer, który jak twierdzi Beckham „wspomoże pracę komórek i poprawi blask, jędrność i koloryt skóry oraz zminimalizuje wygląd porów i niedoskonałości”.

VICTORIA BECKHAM ŚWIĘTUJE SUKCES Z KARDASHIANKAMI

Jeśli Victoria Beckham chce podbić kosmetyczny rynek, to będzie miała nie lada wyzwanie. Obecnie pionierem w tej branży jest Kylie Jenner i jej firmy Kylie Cosmetics i Kylie Skin. Co ciekawe na premierze nowej kolekcji Victorii Beckham, pojawiła się Kim i Kourtney Kardashian. Panie nawet razem zapozowały do zdjęcia.

Myślicie, że Kylie Jenner będzie zazdrosna, czy raczej nie powinna się obawiać Victorii Beckham?

NAJNOWSZE