Shawn Mendes żartuje z Harry'ego Stylesa. To jak teraz wymawia się jego nazwisko?

2019-11-22 12:53 mw
Harry Styles i Shawn Mendes
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

W swoim skeczu nagranym na potrzeby programu Saturday Night Live Harry Styles zaliczył małą wpadkę wymawiając z błędem nazwisko "Shawn Mendes". Na szczęście kolega Hazzy z branży nie obraził się za jego błąd i w żartobliwy sposób skomentował wpadkę. Zobaczcie, co napisał Shawn Mendes w odpowiedzi na skecz "Sara Lee" z udziałem Harry'ego Stylesa.

Jak prawidłowo wymawia się nazwisko Shawn Mendes? Wydawać by się mogło, że wie to już cały świat, a tymczasem okazuje się, że jest jedna osoba, która robi to z błędem. Harry Styles. Podczas występu w programie SNL Hazza wziął udział w nagraniu skeczu "Sara Lee", w którym wcielił się w rolę marketingowca-homoseksualisty, zajmującego się promocją firmy produkującej chleb w mediach społecznościowych.

W pewnym momencie skeczu pada nazwisko Shawn Mendes, które Harry Styles wymawia nieprawidłowo - jako "Shawn Mendeez" ("szałn mendiz").

Jeśli jeszcze nie widzieliście tego skeczu, polecamy gorąco.

SHAWN MENDES KOMENTUJE WPADKĘ STYLESA

W skeczu SNL "Sara Lee" z udziałem Hazzy pojawiają się nazwiska dwóch znanych gwiazd. Pierwszą z nich jest Nick Jonas, pod którego zdjęciem na Instagramie grany przez Harry'ego Stylesa marketingowiec zamieścił sprośne komentarze z emotkami 🍆🍆🍆💦🚂👻. Jak tłumaczy Hazza, miały one znaczyć mniej więcej tyle, co "zajechać kogoś na śmierć"...

Drugą gwiazdą wymienioną w skeczu jest wspomniany Shawn Mendes. Tyle, że Harry Styles wymawia jego nazwisko "szałn mendiz".

Chłopak Camili Cabello skomentował wpadkę Harry'ego Stylesa na Twitterze.

Taaak, od teraz dokładnie tak oficjalnie się to wymawia!

- napisał Shawn przy linku do skeczu z Hazzą.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE