Victoria Beckham wyszła z mody? Marka żony Davida Beckhama zalicza straty

2019-12-01 17:44
Victoria Beckham
Autor: KARIM JAAFAR/AFP/East News

Dla wielu Victoria Beckham jest ikoną mody. Była członkini zespołu Spice Girls przez lata budowała odzieżowe imperium. Wygląda jednak na to, że... wyszła z mody. Marka Victoria Beckham zalicza straty!

Victoria Beckham zdobyła cały świat z koleżankami z zespołu Spice Girls. Hity takie jak Wannabe zapewniły im międzynarodową sławę. Na Victorię Beckham uwagę zwrócił oczywiście także piłkarz David Beckham. Kiedy para wzięła ślub, zaczęła wspólnie budować imperium.

Wiele lat temu Victoria Beckham skończyła z karierą muzyczną i skupiła się na projektowaniu. Ubrania z napisem "Victoria Beckham" na metce nosiły największe gwiazdy. Żona Davida Beckhama sprzedaje swoje produkty w blisko 400 sklepach na całym świecie.

Z biegiem czasu Victoria Beckham rozwinęła swój odzieżowy biznes. Uruchomiła swoją linię kosmetyków oraz podjęła liczne współprace, np. z marką Reebok. Najwyraźniej jednak to przestało wystarczać...

Marka Victorii Beckham przynosi straty

Kolejne produkty, znani przyjaciele, a nawet obniżka cen nie pomagają... Victoria Beckham zalicza stratę. W ubiegłym roku straciła ponad 12 milionów funtów.

Czy to znaczy, że Victoria Beckham bankrutuje? W żadnym wypadku! Chociaż jej marka zaliczyła stratę na poziomie 16%, to wciąż przynosi gigantyczne zyski. Na samych ubraniach i akcesoriach Victoria Beckham zarobiła w ubiegłym roku ponad 35 milionów funtów.

NAJNOWSZE