Victoria Beckham, David Beckham

i

Autor: Lynne Sladky/Associated Press/East News Victoria opowiedziała w filmie "Beckham" o romansie Davida

Gwiazdy

Victoria Beckham ujawnia prawdę o romansie męża. Cała rodzina cierpiała

2023-10-05 14:51

Od 4 października na Netflixie dostępny jest serial "Beckham". Przedstawiona jest w nim historia spektakularnej kariery piłkarskiej Davida, jak również szczegóły z prywatnego życia i związku z byłą Spicetką - Victorią. Oboje zdobyli się na odwagę, aby opowiedzieć o najboleśniejszych momentach, w tym, o rzekomym romansie sportowca.

W 2003 roku, pomiędzy Davidem Beckhamem a Victorią nie działo się zbyt dobrze. Był to czas, kiedy piłkarz przeniósł się do Hiszpanii po nawiązaniu współpracy z Realem Madryt. Victoria i ich najstarsi synowie zostali w Anglii, gdzie był ich rodzinny dom. Po niedługim czasie, w mediach pojawiły się doniesienia na temat romansu Davida z jego asystentką Rebeccą Loos.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siostra Victorii Beckham pracowała na parkingu by utrzymać rodzinę. Nie chce pomocy byłej spicetki

Iga Świątek w zjawiskowej kreacji – sesja w Paryżu ESKA

Victoria i David bardzo przeżyli rozłąkę

Media zaczęły rozdmuchiwać temat rzekomego romansu Davida Beckhama, a jego związek z Victorią wisiał na włosku. Był to tragiczny okres, dla ich relacji. David sam wyznał, że bez żony i dzieci u boku czuł się bardzo samotny, a rozpoczęcie życia z dala od domu, bez znajomości języka, w obcym miejscu, było dla niego niezwykle wielkim wyzwaniem. Czuł, że traci Victorię.

W serialu widzimy, że doniesienia o romansie jej ukochanego, nadal mają wpływ na jej emocje. Była bardzo przygnębiona opowiadając o przeszłości. David z kolei przyznał, że w tamtym momencie patrzenie na smutek żony było dla niego nie do przeżycia. Cierpiał razem z nią. Wyznał, że bywały dni, kiedy nie miał siły wyjść na boisko. Czuł się fizycznie bezradny.

Nigdy nie potwierdzono romansu Davida Beckhama i Rebecci Loos, jednak już same plotki okazały się być dla pary wykańczającym przeżyciem. Na szczęście, dzięki wielkiej miłości i wytrwałości, udało im się zażegnać kryzys, a następnie na świat przyszła kolejna dwójka ich dzieci.