Victoria Beckham już gotowa na Halloween? Fani porównują jej strój do… lalki Annabelle!

2021-08-05 15:00 AM
Victoria Beckham
Autor: Backgrid/East News

Victoria Beckham kolejny raz przekonała się, że z internautami nie ma co zadzierać. Projektantka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ubrana jest w sukienkę własnego projektu. Mówiąc delikatnie, strój nie przypadł do gustu fanom, według wielu z nich, podobną sukienkę nosi… laleczka Annabelle!

Na Instagramie Victorii Beckham pojawiła się fotka, na której przechadza się ulicą w sukience swojego projektu. Biała, dość charakterystyczna stylizacja skupiła na sobie uwagę fanów. Jednak z pewnością Victoria spodziewała się innego odzewu.

Internauci porównali jej ubiór do tego, który miała na sobie słynna lalka Annabelle z horroru o tym samym tytule.

Zachwycona swoim projektem Beckham pisała:

Jeden z moich ulubionych nowojorskich stylizacji jest już dostępny na victoriabeckham.com oraz w naszym sklepie Dover Street! @davidbeckham też to uwielbia.

Niestety fani byli odmiennego zdania. Niektórzy z nich pytali, czy to nie jest przypadkiem żart, a jeszcze inni bezlitośnie tworzyli porównania.

To wygląda jak Annabelle w modzie.

Na początku myślałem, że to lalka Annabelle

Czy to ty Annabelle?

Ktoś jeszcze nawiązał do Halloween, dając projektantce do zrozumienia, że na tegoroczny popularny zwyczaj ma już stylizacje.

Wygląda dobrze na Halloween.

 No cóż, biała sukienka z charakterystyczną ozdobą z przodu może faktycznie trochę przypomina strój słynnej lalki. Zresztą zobaczcie sami, zdjęcie znajdziecie poniżej.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
NAJNOWSZE