Meghan Markle nagrała zabawne video w ważnej sprawie. A w tle ŻONGLUJE książę Harry

2021-08-05 11:23 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Youtube/ Associated Press

Meghan Markle w tym tygodniu świętowała swoje czterdzieste urodziny. W to okrągłe święto żona księcia Harry'ego postanowiła przypomnieć światu o swoich celach i ustanowić nowe "zadanie" dla fanów i słynnych znajomych. W tym celu Meghan nagrała żartobliwe video z aktorką komediową Melissa McCarthy. Niespodziewanie mistrzem drugiego planu został książę Harry.

Meghan Markle postanowiła wykorzystać swój talent aktorski w nowym video nagranym z okazji jej urodzin. 4 sierpnia księżna Sussexu skończyła czterdzieści lat. Dla wielu kobiet te właśnie urodziny to ważny moment, kiedy to na nowo ustanawiają swoje cele i postrzeganie samej siebie. Meghan Markle może czuć się jako czterdziestolatka kobietą spełnioną - zamieszkała w końcu w wymarzonym domu w Montecito, a niedawno powitała na świecie drugie dziecko.

Zgodnie jednak ze swoimi megxitowymi zapowiedziami Meghan Markle zajmuje się nie tylko swoimi losami, ale i losami świata. Księżna na tapetę wzięła przede wszystkim prawa kobiet i ich szanse na rynku pracy. Tymi zadaniami zajmowała się jeszcze w Londynie. Teraz, z okazji czterdziestych urodzin, wyszła z nową inicjatywą.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Megha n Markle i książę Harry pokazują talent aktorski

Swój nowy projekt 40x40 Meghan Markle zainaugurowała zabawnym video, które nagrała online razem z Mellisą McCarthy. Na video widzimy panie dyskutujące o tym, w jaki sposób uświetnić urodziny księżnej, przy czym Meghan dumnie prezentuje imponujące, niemal królewskie biurko, w którym pracuje na co dzień. Po najróżniejszych "zabawnych propozycjach" - jak przyjęcie z kurczakami Meghan - żona księcia Harry'ego ogłosiła swój pomysł.

Na moje urodziny poprosiłam 40 przyjaciół, aktywistów, sportowców, artystów i światowych liderów, aby pomogli rozpocząć globalny wysiłek poprzez zaangażowanie się na 40 MINUT i wsparcie dla kobiet w powrocie na rynek pracy. Tym razem mam nadzieję, że każdy z nich pomoże komuś rozwijać życie zawodowe na ich własnych warunkach i mam nadzieję, że zainspiruje również niezliczoną liczbę innych do poświęcenia 40 minut swojego czasu.

- dowiadujemy się.

To jednak, co najciekawsze, kryje się na samym końcu nagrania, już po napisach końcowych. Nagle w oknie za Meghan Markle widzimy bowiem... żonglującego księcia Harry'ego.

Zobaczcie video!

NAJNOWSZE