Victoria Beckham drży o przyszłość związku Brooklyna! „Mogą być w trybie wypalenia”

2021-04-07 14:00 AM
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Czyżby związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz przechodził kryzys? Nic z tych rzeczy, ma się świetnie. Tak dobrze, że sama Victoria Beckham jest mocno zaniepokojona. Media zdradzają, że projektantka obawia się o przyszłość Brooklyna i Nicoli. Co dokładnie ją niepokoi?

Brooklyn Beckham jest po uszy zakochany w Nicoli Peltz. Odkąd para potwierdziła związek, nie odstają się na krok. Po zaledwie dziewięciu miesiącach związku postanowili się zaręczyć. I choć z przygotowaniami do ślubu trochę zwolnili, to nie zwalniają tempa z okazywaniem sobie czułości, którą widać zarówno w realu jak i na każdym kroku w social mediach.

Słodkie liściki, czy wspólne tatuaże to tylko początek góry lodowej ich miłości…

>> Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zrobili sobie specjalne naszyjniki. Z własnych zębów!

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz od początku mieli wsparcie w Beckhamach. Victoria i David szybko zaakceptowali wybrankę syna. To jednak nie zmienia faktu, że projektantka obawia się o przyszłość tego związku. Według Victorii cały ich związek toczy się bardzo szybko, co niekoniecznie jest dla nich dobre.

Związek Brooklyna i Nicoli, który jest bardzo intensywny od dawna niepokoi projektantkę. Victoria Beckham obawia się, że przez szybkie tempo, ich miłość równie szybko wygaśnie.

Victoria martwi się o to, że jeśli będą tak dalej postępować to Brooklyn i Nicola mogą być w trybie wypalenia do ślubu. Oczywiście uważa, że wszystkie ich gesty są urocze, ale są też bardzo intensywne i martwi się, że za dużo dzielą się swoim związkiem i przesadzają z wielkimi romantycznymi gestami.

– podało źródło.

Victoria obawia się także o to, że jeśli coś by poszło nie tak z ich związkiem, to Brooklyn sobie z tym nie poradzi…

Martwi się też, bo Brooklyn wkłada wszystko w ten związek i może mieć problemy z radzeniem sobie, jeśli coś pójdzie nie tak.

Niektórzy fani już dawno zauważyli, że ta dwójka nieco przesadza z okazywaniem sobie miłości, coś w tym musi być, skoro nawet Victoria Beckham to zauważyła…

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE