Brooklyn Beckham chce być "niesamowitym tatą''! Pokazał też 6. tatuaż dla Nicoli Peltz

2021-02-04 21:00 es
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Rex Features/East News

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz szybko przenoszą swój związek na kolejne poziomy! To jedna z ulubionych, gwiazdorskich par! Są po prostu mega uroczy. Brooklyn Beckham właśnie ogłosił, że chce mieć z przyszłą żoną dzieci i zamierza być "niesamowitym tatą''. Poza tym Nicola Peltz była inspiracją jego kolejnego tatuażu.

Trudno nie zauważyć, że Brooklyn Beckham i Nicola Peltz tworzą jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie. Są w sobie bardzo zakochani i chętnie dają temu wyraz w social mediach! Wystarczy tylko spojrzeć na życzenia, jakie Brooklyn Beckham opublikował z okazji urodzin ukochanej! Nicola Peltz to jego oczko w głowie!

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już wkrótce zalegalizują swój związek. Jednak ślub to nie jedyny plan, jaki mają na siebie zakochani.

Syn Davida i Victorii Beckham zdradził, że chce być „niesamowitym tatą”.

ESKA XD #015

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz planują dzieci

Na swoim Instagramie Brooklyn Beckham zorganizował Q&A. Jedno z pytań dotyczyło jego planów na przyszłość. Kim chce zostać w dorosłości, syn Davida i Victorii Beckham?

Niesamowitym tatą i mężem

Czyż to nie urocza odpowiedź!

W międzyczasie Brooklyn Beckham pokazał fanom kolejny tatuaż. To już szósta dziara poświęcona narzeczonej! Tym razem widzimy jej pełne imię i nazwisko - Nicola Anne Peltz oraz słowo „dziecko”, obok jest napis: „Najważniejsze chwile, miłość mojego życia, moja ochrona”.

Będzie z nich małżeństwo idealne?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
NAJNOWSZE