Victoria Beckham dostała od Brooklyna bukiet kwiatów. To w ramach przeprosin! Co przeskrobał?

2020-09-30 14:00 AM
Victoria Beckham
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Brooklyn Beckham mimo młodego wieku i już wielu sukcesów na koncie wie co znaczą dobre maniery. Brawa należą się nie tylko jemu ale także jego rodzicom, bo to z pewnością oni wychowali go na dżentelmena. Brooklyn zdobył się na piękny gest i przesłał swojej mamie wielki bukiet kwiatów w ramach przeprosin! Co przeskrobał? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Brooklyn Beckham to najbardziej medialna osoba z pociech państwa Beckham. Media chętnie poruszają temat 21-latka. Jeszcze większy rozgłos zdobył z chwilą, gdy świat obiegła informacja, że on i Nicola Peltz się zaręczyli! Media śledzą każdy ich ruch, dzięki temu fani są dobrze poinformowali co dzieje się u ich idola a sam Brooklyn zyskuje na popularności. I choć w sieci wielokrotnie pojawiły się negatywne opinie na temat młodego Beckhama, sugerując, że nie jest stały w uczuciach a związek z Nicolą Peltz z pewnością nie będzie długi to jednego nie można mu odmówić. Ma chłopak gest!

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niedawno Victoria Beckham pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem dużego bukietu jasnych róż. Fotkę podpisała:

buziaki @brooklynbeckham

BROOKLYN BECKHAM Z BUKIETEM KWIATÓW DLA MAMY! ZA CO JĄ PRZEPRASZAŁ?

Z racji tego, że nie często projektantka pokazuje tego typu prezenty od swoich pociech, zagraniczne media wszczęły śledztwo i z ich informacji wynika, że kwiaty od Brooklyna, Victoria otrzymała w ramach przeprosin! Co takiego przeskrobał aspirujący fotograf? Już wyjaśniamy!

Niedawno podczas corocznego London Fashion Week miał miejsce pokaz mody kolekcji wiosna/lato 2021 Victorii Beckham. Z tego tytułu na imprezie pojawiła się rodzina Victorii w tym jej mąż David Beckham oraz dzieci Romeo, Cruz i Harper. Wśród nich zabrakło najstarszego syna Brooklyna, który chyba mocno przejął się tym faktem, bo wysłał swojej mamie duży bukiet kwiatów w ramach przeprosin za nieobecność.

Fotka, którą Vicotria opublikowała w sieci nie pozostawia wątpliwości, że była bardzo zadowolona z niespodziewanego prezentu od syna. Z pewnością żałowała, że najstarszy syn nie może wraz z nią przeżywać pokazu, ponieważ wcześniej dodając fotkę z bliskimi zza kulis podpisała ją:

Moi ulubieni (i jedyni) goście w tym sezonie! Bardzo was kocham

NAJNOWSZE