Seks taśma Kim Kardashian - to jej gwiazda zawdzięcza karierę. Kto stał za kamerą?

2019-10-21 20:08 nk
Seks taśma Kim Kardashian
Autor: Vivid Entertainment/PornHub.com

Seks taśma Kim Kardashian to bez wątpienia najsłynniejsze nagranie tego typu na świecie. I jedyne, które wypromowało nie tylko jego bohaterkę, ale i całą jej rodzinę! Co wiemy o seks taśmie Kim Kardashian? Jakie były kulisy jej powstania? I jak często jest oglądana? Będziecie zaskoczeni! Posłuchajcie naszego podcastu!

21 października 2019 roku Kim Kardashian skończyła 39 lat. Dziś jest bez wątpienia jedną z najsławniejszych osób na świecie, choć znana jest głównie z tego, że... jest znana.

Przed 2007 rokiem prawie nikt o niej nie słyszał, ale ona już wtedy wiedziała, że chce być sławna. Jednak chyba nawet Kim nie wiedziała, jak wysoko zajdzie. A wszystko dzięki jednej upojnej nocy z niejakim Ray-J'em...

Seks taśma Kim Kardashian: reżyserowana czy nie?

Jedni wierzą, że seks taśma Kim Kardashian to był totalny spontan, a sama celebrytka nie wiedziała o jej wycieku, inni nie wierzą w tę historię i są przekonani, że wszystko było zaplanowane.

Jaka jest prawda? A jeśli rzeczywiście za kamerą stał ktoś ważny w tej historii, to kto to był?

Posłuchajcie wszystkiego, co wiemy o seks taśmie Kim Kardashian! Nie uwierzycie, ile przyniosła pieniędzy najpopularniejszej obecnie rodzinie świata!

I zapewne nie macie pojęcia, ile razy NA MINUTĘ jest odtwarzana seks taśma Kim Kardashian... xD

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE